Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit főzzek a másfél évesemnek...

Mit főzzek a másfél évesemnek ma ebédre? Alapanyagok lent:

Figyelt kérdés
Brokkoli,gomba,tészta,sajt, túró
2013. febr. 19. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Másfél éves még nem ehet gombát, a legnehezebben emészthető étel, 3 éves kortól ajánlják.

Túrós tészta vagy brokkolikrémleves reszelt sajttal.

2013. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krisztivan ***** válasza:
70%
Fiam imádja a tésztát és a sajtot,túrót.Simán megfőzném a tésztát,reszelnék rá sajtot és túrót is.De az enyém már 2.5 éves:-))
2013. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Megsütném a gombát, a brokkolit megfőzném, össze sütném kicsit a gombával, vegeta, bors, kis paprika.

A kifőzött tésztával össze keverném, rá besamel mártás, arra reszelt sajt, és a sütőben össze sütném.

2013. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Ebből mindent megeszik? Ha igen, akkor én ezt tenném:

1, A gombát és a brokkolit apróra vágnám, és (ha van, kevés hagymával) olajon/vajon megpirítanám. Kevés sót adnék hozzá (illetve olyan fűszereket, amiket a picúr szeret.)A tésztát kifőzném, összekeverném a zöldségekkel, és a végén ráolvasztanám a sajtot.

2, Kihagyni a brokkolit, a gombát a fent leírtak szerint elkészíteni, összekeverni a tésztával, a túróval, és a végén ráolvasztani a sajtot.

3, Túrós-olvasztott sajtos tészta.

(Ha van otthon esetleg tejföl, vagy főzőtejszín, szerintem mindegyikhez mehet.)

2013. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Előző vagyok, az én másfél évesem már evett gombát másfél évesen, de az tény, hogy felfúvódhat tőle a kicsid, és sokat pukizhat utána...
2013. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gombát ne adj neki még.Csinálj sajtos,brokkolis tésztát,és desszertnek gyümölcsös túrót :)
2013. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!:)

Végül sajtos,tejfölös brokkolis tészta lesz és banános túró:)

Gombával még várom egy kicsit, utánaolvastam, de őszinte leszek fel sem merült bennem hogy ennyire nehezen emészthető.

2013. febr. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!