Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek egy 8...

Milyen ajándékot vegyek egy 8 éves, és egy 2.5 éves kislánynak? Több ötletet is írhatok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A kicsinek könyvet, kifestőt, gyurmát.

A nagynak meg könyvet, pl. Neveletlen hercegnő ez egy sorozat.

2009. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont ma vettem egy 8 éves kislánynak ajándékot: A Rossmannban saját kezűleg kifesthető porcelán, vagy cserép béka, ami fogkefetartó. És van még mellé szappantartó. 800 ft volt. De van még sok ilyen kreatív cucc. A multkor meg egy gyerekeknek szóló szakácskönyvet kapott tőlem, tele sütireceptekkel és képekkel. Persze ezekkel az anyukának is "meggyűlik a baja".

Az én lányom meg pont 2,5 éves. Mostanában orvosi táskát akarok neki venni, mert szereti a babáját gyógyítgatni. De még nem találtam jót.

2009. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép kisruhák

a 8 évesnek iskolás cuccok (bár az már biztos megvan), kitábla

cd, dvd

ágynemű (kedvenc mesével nyomott) és pizsama

játszószőnyeg

baba és egyéb játék minden mennyiségben jöhet :)

pénztárgép, játékiroda (telefon, notebook)

Ha tudod mi szeretne lenni, ha nagy lesz, ahoz vehetsz fejlesztő játékot (pl ha orvos szeretne lenni, vegyél doktornéni ruhát, játékinjekciót meg ilyeneket :)

ha tanárnáni, akkor kistábla, kréta, könyv, füzet...)

kifestőkönyv a 2.5 évesnek, ceruza, zsírkréta

csinos sportcipők (adidas, nike) vagy alkalmibbak


most hirtelen ennyi :)

2009. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!