Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vennétek 2...

Milyen ajándékot vennétek 2 éves kislánynak a régió játékboltba?

Figyelt kérdés
Maximum 2500 forint értékben.
2011. máj. 19. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kirakó, vagy valami készségfejlesztő.

Menj be, mind, hogy kb. ennyiért szeretnél valami hasznos játékot venni egy 2 éves kislánynak. Miket ajánl? Aztán válassz.

2011. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hàzikó formàjù sàtor 4600 ft. 2,5 éves kisfiam tegnap kapta. Örült neki. Vagy kisroller direkt 2-3 éveseknek kék vagy ròzsaszìn.
2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az összeget most làttam.
2011. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tele van a Régió mindenféle műanyag kütyüvel párszáz forint értékben: kis konyhai edények, hajszárító, vasaló, porszívó, ezeknek mind nagyon örül egy 2 éves, legalább is az enyém imádja ezeket.

Ha jól emlékszem a vasaló 700 ft volt, a hajszárító 500 ft, a csomag konyhai edényke 800 ft.

2011. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp ma 3 éves a lánykám:).A régióban vettem neki egy furulyát 500ért,fürdőjátékot 350ért,ez egy kis horgászbot 4db hallal.Vettem még egy micimackós puzzlet 900ért.De sokat vásárolok ott.Kapott már onnan konyhafelszerelést,zöldséges kosárkát.Vannak drága dolgok és nagyon olcsóak is.Sok időt el lehet tölteni a válogatással.Ja,még egy gyurmakészletet is vettünk (mama ajándéka)2700ért.Az nagyon megérte.Hidd el,találsz megfelelő játékot.:)
2011. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!