Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már/vennétek Nike v...

Vettetek már/vennétek Nike v Adidas cipőt kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nem első cipő volna, láttam a kínálatban egész magas sarokrészest is, bőr, csak azt nem tudom, mennyire puha a talpa, illetve jó volna-e kisfiamnak? Szóval vennétek ilyen cipőt neki?
2013. febr. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én vettem a lányomnak, de nem volt jó. Nike volt, nagyon merev, erős volt a talpa, és túlságosan is tart az egész cipő, alig tudtam ráadni, ja és izzadt benne a lába, pedig szept. végén-októberben használtuk, nem volt már olyan meleg idő...de persze lehet hogy vannak belőle olyan fazonok, amik jók, puhák, én nem jót vettem...:-(
2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen vettem Nikot és meg vagyok elégedve vele,Készülök venni másik párat,mert ezt most már kinőtte.
2013. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 évesen kapott egy Adidas sportcipőt, imádta, tökéletesen tudott benne menni, nem esett kelt, mint a Siestaba, tavaly 2 évesen nyáron Nike szandija volt, azt is szerettük, nagyon puha volt a talpa. Ősszel egy Nike sportcipje volt, abb is ugy futott, mint a szélvész. Én nagyon meg vagyok ezekkel elégedve, idén is az lesz neki,tavasszal,ősszel sportcipő, nyáron szandi. Az első Adidas egy superfit volt, ami azért is jó, mert az orr rész egészen felfele gumis, így a motorozás nem teszi tönkre.
2013. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tavaly is meg idén is adidast vettem. nagyon puha főleg az idei, olyan mint a vaj. a deichman-ba vettem, lila színű velúr.
2013. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!