Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha náthás a gyerekem akkor...

Ha náthás a gyerekem akkor már nem szabad vinni oviba? (mellesleg ott kapta el vkitől)

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak néthás, akkor lehet. Ha nem köhög, nem lázas , nem bágyadt, szóval semmi betegségre utaló jel, és persze reggelre sem fog belázasodni, akkor mehet oviba.

Legalábbis én vittem.

2009. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha azt mondod ott kapta el valakitől, akkor ezek szerint ragályos. Ha pedig valaki fertőz, akkor nem visszük oviba, mert akkor lassan az egész csoport kidől.
2009. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
ezért utálom sokszor az ovit. beteg lesz a gyerekem, elviszem dokihoz, 2 hétig otthon van velem, visszaviszem a beteg gyerekek közé, és újra kezdődik minden. sokszor úgy van, hogy 1 hét ovi, 1 hét otthon..... elkeserítő!!!
2009. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jah,az enyém maradjon itthon az akitől indult az meg vígan jár továbbra is.semmi más tünet egyébként csak az orrfolyás.reggel inkább rákérdezek az óvónőknél hogy mi legyen.köszi a válaszokat.
2009. szept. 6. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
hát akkor vigyed azt a szerencsétlent, csak nem értem, minek kérdezel
2009. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ördögi kör. Te odafigyelnél de mindig van olyan akit nem érdekel. Én nem vinném ha megoldható. legalább ne folyton legyen náthás.
2009. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
voltunk orvosnál,nem fertőző a doki szerint de hogy mindenkit megnyugtassak itthon marad amig nem enyhül az orrfolyása!
2009. szept. 7. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
helyes :D
2009. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Érzek egy kis élcet a válaszban. tanácsot kértél tanácsot adtunk. jobbulást a picikének.
2009. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ha olyan van hogy reggel mondjuk folyik az orra akkor megkérdezem a dadust hogy előző nap mi volt, kellett-e fújni az orrát vagy nem köhögött-e és ha azt mondja nem volt semmi akkor viszem. Van hogy reggel csak picit folyik az orra de napközben semmi. Ha meg mégis náthás lesz akkor szólnak és megyek érte. Nem kell mindjárt lehurrogni a kérdezőt, nagyon sokan viszik a gyereket náthásan köhögve óvodába. Nem mondom hogy egyet értek velük, mert nyilván nem örülök ha az enyém ott lesz beteg, de aki dolgozik és félti a munkahelyét nem maradhat minden második héten otthon. Mi, akik otthon vagyunk könnyen megtehetjük.
2009. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!