Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nagyon be van durranva a...

Ha nagyon be van durranva a mellem és a fejéstől csak jobban csomósodik, a hideg vizes borogatással megelőzhetem a gyulladást?

Figyelt kérdés
Már nem szeretnék szoptatni!
2013. febr. 10. 15:52
1 2
 1/12 shona ***** válasza:

a fejestol csak minnel tobb tejed lesz,ha beborogatod meg lehet kapszegy jo kis tejlazat...

en ket es fel evig szoptattam majd megelegeltem,de en nem csinaltam a csocsimmel semmit,emlekszem egyszer fel ev mulva furdes kozben meg folyt belole egy kicsi,ja ra 1-2honapra mar szepen kiurultem....szoval beborogatni en ugy tudom nem szabad engem anyam ,es anyosom is ova intett tole,ha nem szopik mar ugy se lesz tejed elapad szepen a maga utemeben....

2013. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem akar apadni sehogy :( nem tudom mit csináljak, egyre jobban be van durranva... Ha nem fejem és nem is borogatom mégis hogy fog lemenni róla ez a "duzzadt" állapot? Ráadásul mivel már csak az egyikből evett, kb. 3x akkora mint a másik mellem...:(
2013. febr. 10. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos pár nap kevés az elapasztáshoz! Hetek szükségesek, hogy minél kevesebb termelődjön.

Szoptasd még minden nap egy kicsit, mielőtt a melled begyullad, az nagyon fájdalmas, pláne, hogy láz, hidegrázás kíséri, s a vége akár antibiotikum is lehet.

Borogatni kötelező!

Nézz utána: [link]

2013. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most végül megszoptattam az imént mert rosszul indultam neki az apasztásnak... Én hagytam 2 napig hogy jól megteljen, bele sem gondoltam h az önmagában nem elég ha csak úgy hagyom...Persze terveztem, hogy jegelem de dolgoztam, nem volt időm rá. Most teljesen üres, nem csomós, és mostmár nem fogom hagyni, hogy így megteljen ... Valhogyan csak sikerül majd. Akkor a borogatás tényleg jó?
2013. febr. 10. 16:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz magadra!

Igen, hideggel borogasd, nehogy baj legyen.

Ha megszoptattad, jól fejd ki, ne maradjon benne, mert attól belobban.

2013. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudok jól fejni...:( Csak még nagyobb csomókat csinálok. Mindig pont annyi tejem volt amennyi kellett és a kislányom is mindig teljesen kiürítette a mellem, mint most. Nagyon béna vagyok fejés terén. :(
2013. febr. 10. 16:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Most lesz másfél éves, remélem nem korai a szándékom...Kicsit lelkiismeretfurdalásom van de már nincs türelmem a szoptatáshoz...Éjjel rengeteget kel és kimerít.
2013. febr. 10. 16:33
 8/12 shona ***** válasza:

en tenyleg ugy tudom nem jo borogatni,de szerintem ennel vannak nalam okosabbak is azt is ugy tudtam hogy fejni sem szabad.ne legyen buntudatod,jo lehet en 2es fel evig szoptattam,de amit a nok meg maguknak sem vallanak be,nekem volt mar legalabb egy olyan megmagyarazhatatlan undorito erzesem tole,es a gondolataim is szornyusegesek voltak.jo lenne ha meg irnanak neked,mert igy teljesen osszezevarodsz egyik ezt mondja masik azt.

esetleg kezd ugy a kerdesed,hogy "tobb gyermekes anyukak!"

2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tökéletesen ideje leszokni a babának :-)

Ne parázz, úgy fejd, ahogy eddig, nem lesz baj.

2013. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 shona ***** válasza:

jaj istenem bocsanat.anyosom most volt itt rakerdeztem es azt mondta,hogy o nem mondta,hogy nem szabad borogatni,csak azt mondta hogy inkabb langyos vizzel,fejni tenyleg nem szabad.

nem ertem 2eve meg szoptattam,szerintem oemlekszik rosszol,no en meg meg egyszer elnezesedet kerem!

2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!