Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A sógornőm 37 éves, nincs...

A sógornőm 37 éves, nincs családja, gyereke, "rátelepedett" a mieinkre mit csináljak hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem vagyok egy kibírhatatlan nőszemély, mindig is kerültem a konfliktust, más már felénél "ugrott" volna szerintem de kezd nekem is sok lenni, örülök hogy van rokonsága a gyerekeimnek és hogy szereti őket a sógornőm de nekem ez már túlzás. 3 gyerekem van, lányok.Sógornőm 37 éves , 10 éve van neki egy most már 58 éves párja, aki nem akar gyereket mindig fogja vmire hogy miért nem, így aztán csak nem jön a baba náluk. Így rátelepszik a mieinkre, kényezteti őket viszi / vinné erre arra tele a facb..kja a képeikkel, közös képekkel. Nem egyszer kérdezték már hogy jaj de édesek a tieid? Volt hogy azt válaszolta rá hogy IGEN!!!! Később rákérdeztem erre és azt mondja hogy számára olyan mintha a sajátjai lennének és örüljek neki hogy így szereti őket.

Amikor vártuk a másodikat-harmadikat mindig el akarta vinni a nagyobbat hetekre! hogy mi (én) pihenjek. Mondtam hogy nem, mert az rengeteg idő mi is szeretnénk családdá válni, nem lepasszolni az épp legnagyobbat. Nem igazán értette.

Minden szünetben végig azt akarja hogy nála legyen hol egyik hol másik hol 2 együtt persze a legnagyobbam 6 éves és ő már érzékeli az állandó kényeztetést ami ott vár rá így rendesen balhézik is hogy mehessen.

Csúnya önző vagyok hogy úgy érzem,nem neki szültem őket hanem magamnak?? Anyósom is tesz néha megjegyzést hogy ugyan miért fáj ez nekem hogy jóban vannak, tényleg úgy jön ki mintha én lennék a sárkány dehát ők az én lányaim...szüljön magának :(((


2013. febr. 10. 12:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen egészen eddig én is megértettem...csak ez egyre durvább lesz az a gond és én egyre kevésbé érzem jól magam ettől a saját családomban... és most mérlegre tettem megéri e hogy ne bántsam meg az ő érzéseit (nem hiszem el hogy nem érzi mennyire SOK amit csinál) de közben meg egyre rosszabbul érzem magam. A férjem persze nem sokat érzékel ebből úgy értem, szerinte meg kell érteni mert nem lehet gyereke...(de könyörgöm ha ennyire vágyik rá akkor nem lehet hogy egy másik kapcsolatba kellene kezdenie mert emelett a férfi mellett biztosan nem lesz gyereke...)
2013. febr. 10. 13:24
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
En nagyon halas lennek, ha egy csaladtag sajat gyerekekent szeretne es mutatna be agyerekemet masoknak, mert minel többen szeretik agyerekem, annal boldogabb vagyok es agyerekemnek ebbol csak elonye szarmazik, de vannak akik maskepp furcsan, söteten gondolkoznak, ami az "enyim" az nem amase
2013. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!