Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az unokaöcsém szidta az apját...

Az unokaöcsém szidta az apját amikor hatni kezdett az altató, miért?

Figyelt kérdés
Akkor 5 éves volt mert törött karral műtötték meg, és amikor kezdett hatni az altató az apját elkezdte szidni (utállak apa, rossz vagy stb.) lehet hogy a tudatalattija beszélt belőle?
2009. szept. 4. 18:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Biztos nem "utálja" az apukáját. Az én fiam - szintén 5 éves volt- nevetgélt, fel volt dobva, mint aki spicces:) Kicsit belepiszkál a tudatba az altató, az biztos.
2009. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezd meg egy pszichológussal. erről olvastam az egyik könyvemben (pszichológiával foglalkozó könyveket veszek saját pénzemből, amit én keresek :)), de nagyon részletes, nem tudnám leírni. Hívj fel egy pszichológust, vagy írj egynek egy mailt!
2009. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óhh... annyira nem érdekel hogy mit csinált csak így eszembe jutott hogy mi volt két éve, most úgy nem izgat.
2009. szept. 4. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt kiabàltam 15 övesen hogy megölöm a baràtnömet,meg takarodjanak a közelemböl.

Mikor elmondtàk borzaszto szégyelltem magam,sose jelentenék ilyet ki.A nyugtato hatàsa volt ez.

2009. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!