Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves fiúnak ti milyen...

2,5 éves fiúnak ti milyen játékot vennétek?

Figyelt kérdés
Hasznos dolgokra gondolok ami készségfejlesztő vagy ilyesmi.Hintaló,autók,építőkocka,beszélő mesekönyv,beszélő porszívó,formákat berakó játékunk van már!Előre is köszi aki válaszol!
2009. szept. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én talán rajztáblát, gyurmát, bababarát festéket, ha nagy a helyetek kis csúszda, kismotor.

Ha érdekel van egy eladó új akkumulátoros kismotorunk:D

Egy szintén 2 és fél éves fiú anyukája

2009. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kismotorunk csúszdánk is van,elektromos motort meg jövőre gondoltam neki!A rajztáblára és a gyurmára már én is gondoltam,de nem korai még az neki?Minden esetre köszi a segítséget!
2009. szept. 4. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai. Rajztáblát már 21 hónaposan használtuk. Gyurmát, festéket is vennék.

Én olyat vennék még, amit 3-4 évesen is használhat majd.

Nekem a beszélős kütyük nem jöttek be. Csak 1-2 percre volt érdekes.

A kisfiam a szerkezeteket szereli legszívesebben. Őnála a barkácsasztal szerszámokkal jött be. De jó szerintem az egyszerű legó, egyszerű puzzle, építőkocka is. Ha szeret homokozni, szabadban lenni, klassz kis billencses mixergépeket, dömpereket lehet venni. Olyat válassz, amibe sokat pakolhat és a volánhoz ültethet valami kisebb babát, emberkét is (erre pl. a Spar-törp is jó). Ezzel már egyszerű kis szerepjátékokat is eljátszhattok.

2009. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ma elküldtem a férjemet rajztáblát meg gyurmát venni.Majd kiderül őt mennyire köti le,hisz minden gyerek más!Amúgy igazából hosszan egyik játék sem érdekli.Egész nap a meséket meg a zene csatornát nézni/nézné/.
2009. szept. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!