Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok olyan sampont ami...

Mondanátok olyan sampont ami tényleg nem bántja a szemét?

Figyelt kérdés
1 éves fiamnak szeretnék venni sampont. Eddig azt használtuk amit receptre lehet kapni. Én régen baba sampont használtam és egyszer bele ment a szemembe. Köny tényleg nem jött de nagyon durván marta és be vörösödött a szemem. Nem szeretném hogy a fiam is így járjon. Biztos meg utálná a fürdést. Mikor hajmosás van mindig nyitva van a szeme.
2013. febr. 4. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A "baba" samponra a márkát érted?

Nem lehet hogy te amúgy is allergiás vagy rá? Csak mert a lányomnak is ment már babasampon(nem babamárkájú) a szemébe,de soha nem volt semmi baja(szerencsére)!:)

Jelenleg Shauma kidset használunk,de volt már neki Avonos szintén gyerekeknek való. 1évesen mi Babét használtunk mert koszmós volt kb fél évig,azóta sima gyerekeknek való samponnal mosom!

2013. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Újszülött kortól a Bübchen bébi sampont használom a kislányomnak.

Van kifejezetten újszülötteknek való,ez tuti,hogy nem csip.

Most 22 hós a lányom de a mai napig ezzel mosom a haját,hihetetlenül lágy,finom az illata.

2013. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Babé sampon
2013. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hippes sampon,nem tartalmaz olyan káros anyagokat, amit a gyakoribb rövidlátás kialakulásáért tesznek felelőssé.
2013. febr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neogranormon babasampon, az Avonost én is használtam, jó volt. Gabi sampon is jó, Bübchen. A kifejezetten Baba márkájú termékeket még nem használnám 1 éves gyereknek, szerintem inkább azok 3 év felettieknek valók, de mindig vannak kivételek, olyan kisgyerekek, akik kevésbé érzékenyek.
2013. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nivea baby. Mindene nivea, soha nem csalódtam benne!!
2013. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!