Orrszívás hogyan?

Figyelt kérdés
Kishugom 3 éves, és ha orrszívásról van szó ellenkezik. Szinte megközelíthetetlen. ha hozzáfognak is rángatja a fejét és kapálózik. porszívól orrszívóval szívják neki. ötletek??

2013. febr. 4. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
lányomat megtanitottam van egy kedvenc játéka annak az orrát kezdtük el szivni majd odattam neki ő szivta le majd az ö orra következett. mára simán megengedi. egy ekkora gyereket rá lehet venni játékosan sok mindre.
2013. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) próbálták már, de nem vált be... :( elkezdett ordítani, és az egész kezdődött elölről :/
2013. febr. 4. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon ellenkezik de muszáj szívni akkor leülök nyújtott lábbal, gyerek a lábam közé fekszik, ráteszem a lábam a vállaira, így nem tud annyira kapálózni és hozzáférek a nózijához. elég rosszul hangzik, de azért nem annyira kegyetlen, mondjuk egy arcüreggyulladásnál ezerszer jobb :/
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 3 éves. Nálunk is csak úgy működik, ahogy az utolsó írta. Azóta jobb a helyzet, amióta látja, hogy az öcsének is szívom az orrát, azóta nem ellenkezik annyira és nincs ordítás, csak egy kis nyafogás.
2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leülök a földre a gyerkőc feje a lábam (combom) között. (a hasam felé) A kezét leszorítom a combommal, a fejét pedig tartom a combjaim között. Ennyi. Mondjuk annyira utálta hogy most már hagyja szépen leszívni, de nekem így volt a kevésbé brutális megoldás. a másikat is próbáltuk, de úgy nehezebb volt lefogni...
2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak elég sokat lett magyarázva, hogy nem fáj, csinálja magának, ahogy érzi, ha kellemetlen érzése lenne, akkor hagyja abba vagy változtasson az orrszívó tartásán és nem sok idő után ráállt. Ebben segítség volt az is, hogy ha valaki jött hozzánk (szomszéd, papa), akkor előszeretettel kezdtünk dicsekedni, hogy nézze meg, milyen szépen ki tudja szívni a lány az orrát egyedül. Ilyenkor nem mert ellenkezni (visszahúzódó) és tényleg kiszívta magának. Ekkor rájött, hogy ha magának szívja, akkor tényleg nem kellemetlen. Utána már csak szóltunk neki és szívta. No persze amikor sokat kellett, akkor azért volt ellenkezés, de szépen rá lehetett beszélni. Most már nincs orrszívó (én örülök neki), mert egy idő után észrevettük, hogy már jobban megy az orrfújás, több jön ki vele, mint az orrszívóval. Azóta fújja. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szerencsém van a kisfiammal,Ő engedi sőt van, hogy magának csinálja....(3 éves, de már 1,5 évesen is megpróbálhatta és volt sikerélménye)

Engedjék meg neki, hogy Ő próbálja meg magának.....hátha siker lesz.

2013. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tanítjátok meg orrot fújni? Egy három éves elvileg már képes kifújni az orrát.
2013. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha egyedül vagy, akkor ülj le a földre, vedd az öledbe a gyereker, kapcsold be a porszívót, illeszd a szívócsőhöz az orrszívót. A gyerek fejét próbáld a vállad és a fejed közé beszorítani, fogd meg a homlokát , ha szükséges, akkor fogd le a gyerek kezeit, hogy ne kapja ki a kezedből az eszközt. Majd szívd le a takonyt, egy-két másodperc alatt. Ha hátát ívbe feszítve kiszabdítja magát, az se gond, akkor a combod és hasad között “elkapva” szívd le az orrát egy szempillantás alatt.
2014. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!