Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak már tapasztalatok a...

Vannak már tapasztalatok a családi napközivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le légyszi! Köszönöm!
2009. szept. 3. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csana-t akarsz nyitni, vagy a manódat akarod beadni? A faluban, ahol dolgozom van egy kétcsoportos csana. Az előző tanévben én is ott dolgoztam, mint óvónéni. Nagyon szerettem. Ha van konkrét kérdésed, nyugodtan írd meg, megpróbálok válaszolni rá.
2009. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 hónapos most a kislányom, és januártól szeretnék elmenni dolgozni. Bölcsibe semmi esély bejutni, ezért gondoltam erre. Igazából egy csomó információt leírtak a netes oldalukon, így csak arra lennék kíváncsi, hogy elégedettek-e az anyukák, hogyan érzik magukat itt a gyerekek, megfelelő képzettségű és hozzáállású ovónénik dolgoznak-e ott, úgy összességében, megéri-e kifizetni ezt a sok pénzt. Meg esetleg, hogy hogyan telnek el a napok... Nem tudom, talán ennyi... Előre is köszi a válaszod!
2009. szept. 6. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te maszek csana-t találtál. Megírnád légyszi, hogy mennyit kell ott fizetni! A miénk önkormányzati, így csak a kaját kell kifizetni.

Menj be a családi napközibe, érdeklődj! Beszélj az óvónővel, így el tudod dönteni, hogy mennyire szimpatikus. Remélem óvónői végzettsége van. ( nem kötelező).

Mi 7-16-ig voltunk nyitva. Fél 9-kor reggeliztünk. Utána játék, játékos foglalkozások ( dalos játék, alkotás, mese-vers, számolgatás, mozgásos játék stb). Ezeket ne egyesével képzeld el, hanem pl találunk egy katicát - hány pöttye van, milyen színű, énekelünk neki, mi is repülünk .... Próbáltunk minél többet az udvaron lenni (esőben is jó..).Ebéd után term. alvás, azután uzsonna, játék, irány haza. Nagyon szerettek a gyerekek "kisovisok" lenni, a szülők is meg voltak elégedve. Kíváncsi vagyok, hogy milyen az a csana, amit találtál. Ha megnézted, írdd meg légyszi a tapasztalataidat!

Előre is köszi.

2009. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nézd meg itt:

szazholdaspagony.5mp.eu

65.000 ft/hó kajával.

2009. szept. 8. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, ez Dunaharasztin van. És köszi a válaszod!
2009. szept. 8. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy csütörtök du. megnézzük, utána majd leírom, hogy mit tapasztaltam.
2009. szept. 8. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ok, várom a tapasztalatokat!!! Remélem minden rendben lesz..
2009. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!