Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol, melyik kórházban engedik,...

Hol, melyik kórházban engedik, hogy a kisgyerekkel az anyuka is befekükdjön/bentmaradjon, ha néhány napos megfigyelésre a kisgyereket be kell fektetni több napra?

Figyelt kérdés
19 hónapos kisfiamt a Bókay utcai gyerekkórház belgyógyászatára kellene befektetni, de állítólag én nem maradhatok vele. Bonyolítja a dolgot, hogy van egy fél éves kistesó, akit még szoptatok. De a lényeg, hogy még nélküle sem mehetnék. Ez tényleg így működik Magyarországon? Mást sem hallok a tévében, csak hogy minden kórházban igyekeznek biztosítani, hogy a kisgyereknek ne kelljen egyedül bent lennie. Nem merem benthagyni, mert amikor elmentem szülni úgy megbántódott, hogy három napra magára hagytam, hogy a kórházban már meg sem akart ismerni, amikor meg hazajöttem hetekig tartott, míg megenyhült. Ráadásul rendszeresen felriad azóta éjszaka álmában. Ha most megint ott hagynám akkor mit gondolna? Hogy az anyja, amikor kedve szottyan, akkor lelép? Szeretnék olyan kórházat találni, ahol van lehetőség arra, hogy vele maradjak. Még olyan pici. Kizárt, hogy jó ötlet így otthagyni. Egyébként gasztroenterológiai problémánk van, amit egyelőre nem tudunk milyen ételre fogni. Alkalmanként hányások, illetve rendszeres hasmenés van, de egyébként jókedvű, virgonc kissrác, csak kicsit soványka, de még az sem olyan vészes. Én mindenesetre várok még ezzel a kórházi megfigyeléssel, de mindképpen szeretnék egy alkalmas kórházat találni. Magánkórház nem jöhet szóba anyagi okokból. Kérlek segítsetek megtalálni amegfelelőt. Ja, Budapesten és környékén lenne jó.
2009. szept. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A Heim Pál kórházban amikor az alvásvizsgálatot csináltattuk benn lehetett maradni vele. Éjszakánként olyan 5000 ft. De amikor a sebészeten voltunk (karácsony és szilveszter között), akkor csak a széken ülve lehettem mellette elméletileg, de azért megengedték, hogy ráfeküdjek a szomszéd ágyra. Ha egyáltalán nem engedték volna, akkor ott van az anyaotthon is, de akkor persze nem mellette vagy.
2009. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem jó a szék is, csak ott lehessek!!
2009. szept. 3. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak (13,5 hós) nemrég volt mútétje fitymaszűkület miatt, a Heim Pál kórházban voltunk és olyan kórteremben kaptunk helyet, ahol a babaágy mellett a mamáknak is van egy ágy.
2009. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok: az lemaradt, hogy nem kellett fizetni a baba-mama szobáért, 2-2 ágyas szoba volt (2 baba és 2 mama).
2009. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!