Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan kisgyerekkel, aki mindentől hány, öklendezik? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az én fiam 3 éves, és hány, öklendezik ha hozzáér a póló a nyakához, hány ha megijed valamitől, hány ha mi eszünk és ő nem éhes, hány ha megérez valami ennivaló illatot. Nem érzi , hogy mikor lakott jól, és annyit eszik, hogy utána kihányja, hány ha kicsit náthás, és nem kap rendesen levegőt, hány a sírástól....és még sorolhatnám.Mitől lehet?
2009. szept. 3. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallottam, a gyerekorvos mit mond? Fogalmam sincs mi lehet, nagyobb gyereknél talán a stressz okozhat ilyet, de ekkora gyerkőcnél nem tudom.
2009. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek némelyikére van magyarázat-náthánál a gyomrába folyó takony miatt gyomorhurutot kaphat ami hányással jár,sírásnál is sok gyerek az erőlködéstől hányni szokott-,de a többit megnézetném szakemberrel,mert nem túl normális dolog amiket írsz.Olyanról hallottam,aki nem érzi mikor lakott jól,de persze az sem normális,a többiről még nem is hallottam.Először feltétlenül beszélj az orvosotokkal,ő majd tudja merre kell tovább indulni.

Biztosan nagyon nehéz lehet neki,szegényke.:(

2009. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a legérdekesebb, hogy őt ez egyáltalán nem viseli meg. Hány egyet, és már folytatja is a játékot, nevet, szaladgál stb..

Pici korában nézték a gyomrát, mert vese problémája van, illetve volt, de semmit nem találtak akkor...

Én voltam gyerekkoromban ilyen gyomorbajos, de nem hánytam, csak ha pl. szorongtam, a gyomrom fájt, az influenza is nálam gyomorfájással kezdődött.

2009. szept. 3. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért is kéne megnézetni,mert a sok hányástól tönkremehet a nyelőcsöve és a fogai.(A gyomorsavtól.)Ha célzottan megvizsgálják,lehet,h találnak valamit,sajnos elképzelni sem tudom mi lehet.
2009. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!