Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kitakarodzik éjszaka a babád?

Kitakarodzik éjszaka a babád?

Figyelt kérdés

nagyon ritka, ha másfél éves fiam nem rugja le magárol a takarot, mivel sokat forgolodik éjszaka. én nem vagyok az a típus, akinek oránként csorog az ébreszto és mennék takargatni, viszont ha felébredek, akkor mindig megnézem.

picit azért félek, nehogy megfázzon.


2009. szept. 2. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Megoldás: Hálózsák. Van rövid- és hosszú ujjú,vékony és vastag.Az alól nem mászik ki :)
2009. szept. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem minden baba.

Most nyáron nem volt gond, de ha jön a hűvösebb, hidegebb időszak újra előveszem a hálózsákot.


11 hós kislány anyukája

2009. szept. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 hós fiam is kitakarja magát,ezért adtam rá nyáron is éjjelre kezes-lábas pizsit,de most h jön a hüvösebb hálózsákot kap
2009. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hálózsák télen nyáron, vastag-vékony. És én azt csinálom mindig, hogy a cipzárt fordítva varratom bele, így nyáron csak a mellkasánál húzom be hasáig, a lábai szabadon fickándoznak, s amikor hasrafordul, a lábai is betakaróznak így mindig, mert a hálózsák ˝hozzá van kötve˝. Ez így nekem nagyon bevált, s télen nagyobb hálózsákban alszik, h kényelmesen forogjon.
2009. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kezeslábasban alszik a drága, de sajna a mostani méreténél nagyobbat már nem látok sehol (92), szoval elobb-utobb áttérunk a rendes pizsire. hálozsák sajnos nem megoldás nálunk, probáltuk már, de valoszínuleg nem szereti a "bezártságot", jobban szeret szabadon forogni, gyakran felébredt benne. azért koszi a tippeket:)
2009. szept. 3. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam ötéves, de még mindig hálózsák! :)
2009. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!