Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg gyereket hogyan veszitek...

Beteg gyereket hogyan veszitek rá hogy igyon, ha nem akar? 2 éves

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
szívószállal, kortyonként.
2013. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor nyugodtan lehet neki minden cukros löttyöt is adni, a lényeg, hogy igyon. Ha azt is elutasítja, nem tudom.
2013. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nurofenes adagolóval nyomom a szájába.

De ez előtt adom a kedvenc innivalóját, 100% dobozos gyümölcslét szívószállal.:)

2013. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. Az adagolót kipróbálom, jó ötlet
2013. jan. 27. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ilyenkor többnyire száraz-sós ételeket adok neki, pl. pogácsát, rágcsálhat kölesgolyót vagy pufit (extrudált kukoricapehely), és arra rengeteg teát iszik. Mihamarabbi jobbulást!
2013. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de sajnos enni se nagyon akar, de próbálkozom a sóssal is. Az adagoló eddig bevált :) Gyakran kínálgatom.
2013. jan. 27. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én amikor így volt a lányom, akkor rávettem, hogy mindig egyel több kortyot igyon, fokozatosan. Tehát 1, aztán 2,3 stb.... Mindig nagyon megdícsértem, gyakorlatilag eljátszottunk a kortyokkal. Így ivott. Esetleg meg lehet próbálni, ha semmi nem használ.
2013. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!