Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alig akar enni a gyerekem?

Alig akar enni a gyerekem?

Figyelt kérdés

2.5 éves nem beteg nem fogzik, nem fáj semmilye


de reggel is 3dl kakaó 1 darab virsili

11 körül kapott egy túró rudit

egész eddig nem volt hajlando enni, ezért összedobtam egy fözeléket:brokkoli, burgonya, répa,fokhagyma tejfölel összekeverve na ebböl bevágott egy szép tálal.


de ilyenkor mit csináljak amikor ennyire nem akar normális adagokat enni?


2013. jan. 27. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

tanully meg hejesírni.


nem fáj semmilye?

2013. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez?

Mert ha csak ma, akkor szerintem nem olyan nagy tragédia, nálad is van, hogy nem kívánod a kaját.

Arra figyelj, hogy folyadékot igyon eleget. Persze az is lehet hogy lappang benne valami.

2013. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólást de legfőképp a kérdésre írjál választ legközelebb köszönöm
2013. jan. 27. 14:56
 4/8 A kérdező kommentje:
pár napja csinálja ezt... pedig van étel itthon minden nap más
2013. jan. 27. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de nálam ez nem tartozik a nem evés kategóriába. a 4,5 éves fiam eszik kb ennyit.
2013. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hah, bar ennyit enne a fiam. Nincs ezzel gond szerintem.
2013. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak ennyit enne a 3 éves lányom, nagyon elégedett lennék ezzel a mennyiséggel.
2013. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki ennyi tejet, a tejcukortól tele lesz a pocija. Inkább vízzel kínáld. Hátha akkor többet eszik. Bár nálunk reggeli fél szelet kenyér, tízórai egy gyümölcs, ebéd egy kis tányér meleg étel, uzsi egy két keksz, vacsi meg egy szelet kenyér. Ennyi, nem kér mást és pont elég is neki.
2013. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!