Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hó körüli gyermeketek...

22 hó körüli gyermeketek hogyan fogja a kanalat, és egyedül eszik már?

Figyelt kérdés
Kislányom a legvégénél fogja a kanalat, ezért elég nehézkesen talál bele a szájába. Ennek ellenére nem hagyja , hogy segítsek neki, egyedül eszik (csak sok megy félre....). Hogy tudnám megtanítani neki a normális fogást, vagy magától rá fog jönni? Többször is mutattam már neki de csak a végénél fogja meg mindig. Most fog menni bölcsibe, örülnék neki ha addigra rendesen tudna enni.
2013. jan. 27. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 16 hónaposan kezdte a bölcsit,akkor még ügyetlenkedett a kanállal és a villával kb 2 hét alatt teljesen belejött azóta nagyon ügyesen eszik most 21 hónapos.
2013. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiam 21 hónapos. Nálunk sem működött, hogy mutogattam neki, hagytam, hogy magától csinálja lesz ami lesz és pár nap alatt belejött, mi is holnap kezdjük a bölcsit.
2013. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Levest eszi amúgy a legügyetlenebbül, a többi elég jól megy neki. Lehet, hogy a bölcsiben hamarabb megtanulja, hogy kell szépen enni.

2013. jan. 29. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!