Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cseréltétek le az autós...

Mikor cseréltétek le az autós gyerekülést ülésmagasítóra?

Figyelt kérdés

Mindenhova csak azt látom kiírva hogy 15-36 kg, de milyen magasnak vagy hány évesnek jó igazán az ülésmagasító?

Kisfiam 98 cm és kb. 18kg. Elég neki a sima ülésmagasító vagy inkább olyan ülést vegyek amiből ülésmagasítót is lehet csinálni?



2013. jan. 22. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam le a sima magasítóról, amikor ezt láttam:

[link]


Szóval amíg lehet, gyermekülés, utána pedig háttámlás- fejvédős "magasító" szerintem.

2013. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kislányom ugyan ekkora. Mi olyan ülést vettünk, ami ülésmagasítóvá alakítható. Szerintem jobban tart.
2013. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Golan Trevize ***** válasza:

Elvileg 3 éves kortól ÉS 15 kg-tól használható, de tanácsos olyan 6-7 éves korig inkább ülésben utaztani, mert az ülésmagasító nem tartja meg oldalirányban sem a testét, sem a fejét.

Valamint azt is nézni kell, hogy a biztonsági öv megfelelő magasságban (pontosabban: megfelelően alacsonyan) legyen elvezetve.

2013. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tervezem lecserèlni soha. Olyant ülèsünk van, ami vègig jò. Az ülèsmagasìtò semmire nem jò, sehol sem vèdi a gyereket.
2013. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, mint az utolsó válaszoló, addig fog autósülésben utazni, míg a 150 cm-t el nem éri. Most 6 éves, 125 cm magas a lányom, még bőven jó neki az ülés, a fejtámla még középmagasra sincs állítva. Biztos ki fog tartani végig.
2013. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!