Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok 18-36 kg autós ülést?

Ajánlanátok 18-36 kg autós ülést?

Figyelt kérdés

Ha tudtok linket is mellékeljetek, és hogy mi az előnye, hátránya.

Köszönöm!!!


2013. jan. 1. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
ülésmagasító? szerintem tök mindegy milyet veszel, nem maga az ülés óvja a gyereket, lényeg, hogy megemelje, hogy az öv jó helyen menjen keresztbe rajta
2013. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 évesnek kellene.
2013. jan. 1. 19:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a maxi-cosi ajánlom . Nagyon szeretjük . Tavaly volt egy csúnya balesetünk nekem eltöröt a bordám , agyrázkodásom volt , megkelet müteni a válam a lányomnak egy hajszála se rezdült , annyira biztonságba van a gyerekülésbe .
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mármint 15-36-ra gondoltál.Mi isofixes Römert vettünk.Nem olcsó,de nagyon jók a tesztjei.
2013. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, milyen ülésetek van?

Nekünk is eddig maxi cosi Cabrio, most a priori van.

Gondolkodtam a

Maxi cosi rodiban.

2013. jan. 2. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

NEkünk ilyen van (szerencsére mi akciósan vettük, nem került ennyibe).

Azért választottuk ezt, mert a kisebb autósülésünk is ilyen márkájú volt és azzal 100%-ig meg voltunk elégedve.

2013. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. Vagyok!

Maxi-cosi rodi van . Én ebbe a márkába megbízok . Szerintem ez is nagyon jó .

2013. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
A Besafe nem szerepelt túl fényesen a törésteszten, a többi jó, amit írnak a többiek.
2013. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:
Javítom magam: a Besafeből az Isofoxes jól szerepelt, csak az Isofix nélküli nem.
2013. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!