Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor oviba került a gyermeked...

Mikor oviba került a gyermeked hányszor fordult elő vele hogy bepisilt? (vagy valamennyi bement a nadrágba? )

Figyelt kérdés

Sűrűn kellett váltás ruhát használni?



Köszi!


2013. jan. 18. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem, egyszer sem. Egyszer bekakilt még a legelején a kisebbik.
2013. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idén kezdte a lányom az ovit. Oviban még nem volt balesete, de itthon pont ma volt. Annyira elmerült valamiben, hogy mire észbekapott, már becsurrant. Amúgy ô még csak nappalra ill. délutáni alváskor szobatiszta, éjjelre még kell a pelus.
2013. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már egy éve ovi előtt még véletlenül sem volt baleset, az oviba minden héten szinte bepisil legalább egyszer. Nincs lelki oka mert imádja az ovit, egyszerűen csak túl elfoglalt. Szól de már későn...:(
2013. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen lett teljesen szobatiszta a lányom,ennek majdnem fèl éve. Januártól lett ovis ,nem volt mèg baleset remèlem nem is lesz,mèg nincs 3 èves,mini csoportbaleset jár.
2013. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mini csoportba jár
2013. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk volt,pedig imádja az ovit,imádja a barátait,könnyen beilleszkedett,nincs nyávogás ha oviba kell menni,de lelkileg totál megviselte,hogy egész nap mással van,máshoz kell menni ha baja van,anya és apa sok idő múlva jön csak érte,sosem sírt ezért sose tette szóvá,de elkezdett be pisilni,és sokszor kellett váltás ruhát vinnem.rengeteget beszéltünk vele,jutalmaztuk,amikor hazajöttünk csak vele foglalkoztunk,és mégis,elég soká úgy 2 hónap kellett mire le csengett.
2013. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ősszel kezdte az ovit, nem volt még baleset. Mondjuk bölcsiből ment, már oda is szoba és ágytisztán 26 hónaposan.
2013. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyár közepén volt hároméves, és lett szobatiszta is, így kezdte szeptemberben az ovit, ahol elég sokszor bepisilt eleinte. Én mindig tartottam két váltás ruhát a szekrényében (de ha véletlenül elfelejtettem, adtak rá óvodai cuccut). Nálunk ebből semmilyen probléma nem volt, előre szóltam az óvónőknek, hogy még igen „friss” a szobatisztatsága, de ők mondták, hogy sok gyereket megvisel lelkileg a változás, és nincs semmi gond.
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!