Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szemüveges gyerekek anyukái!...

Szemüveges gyerekek anyukái! Akiknek nagyon nehezen fogadta el a szemüveget a gyereke, végül is hogyan sikerült? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 2 évesen lett szemüveges (mellé tapasztani is kell felváltva). Nálunk nem volt nagy hadakozás a szemüveggel csak a tapasszal. Pár hét alatt tökéletesen megszokta úgy hogy egész nap viselte. Fokozatosan szoktattuk hozzá a szemét,minden nap egy kicsivel többet volt rajta. Első nap fél órát második nap egy órát és így tovább. Viszont az tényleg igaz hogy ha a gyerek rájön hogy jobban lát vele akkor nem lesz gond. Nagy gondot kell fordítani a szemüvegre is hogy kényelmes legyen,felfeküdjön rajta mindenhol,ne nyomja meg stb. Mi is nagyon sokat keresgéltünk mire megtaláltuk a neki valót!

2013. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ezek szerint csak az én lányom nem tűri meg magán!
2013. jan. 19. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ennek oka van ha már tényleg egyáltalán nem fogadja el,vagy nem jó neki a szemüveg erőssége vagy nem kényelmes a szemüveg,de hát az is lehet hogy egyszerűen nem szereti,ezt mi nem tudhatjuk.Ha továbbra sem fogadja el én a helyedben megnézetném másik szakemberrel is a szemét.
2013. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tévedésbe vagy, nem csak a te lányod utálja. az enyémnek fél évbe telt mire megszokta, de most is előfordul, hogy bohóckodásból leveszi és elhajítja:(
2013. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!