Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért álmodik ilyen sokszor...

Miért álmodik ilyen sokszor rosszat?

Figyelt kérdés
22 hós kislányom nagyon rosszul alszik éjjel, és most nappal is. Az előbb kiabált utánam, hogy "Anya hol vagy???". Bementem, megsimogattam, de alszik, le van főve. Éjjel is sokszor hív minket sírva. Pedig nem hagytuk ott sehol mostanában, hogy attól félne, hogy nem eltűnünk, nem megyünk érte. Nem történt semmi változás, se bölcsi, se kistesó. Amikor felkel jókedvű, mintha mi sem történt volna.
2013. jan. 10. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lattot valami horrorfilmbol reszletet? Nem azt mondom, hogy direkt nezzetetek vele csak pl neztetek egy kulon szobaba o pedig veletlenul meglatott vmit vagy akkar egy sima filmbol vmit, amirrol ti nem is gondolnatok, h ijeszto, de egy ilyen pici gyereknek meg ez is (nem csak azokra a jelenetekre gondolok amikor megolnek vkit, hanem betoro jon, vagy csak a mesebol felreertet vmit) De peldaul sok kisgyerekre a rokonok is jo hatassal lehetnek amikor a zsakosemberrel meg a hasonlo hasznos dolgaikkal jonnek, nalunk ez is volt problema. Remelem meg fog oldodani. Sok sikert! :)
2013. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi nem nézünk horrorfilmet, mert nem szeretjük. Se filmet, se tv-t nem nézünk mikor ébren van. Ő szokott mesét nézni, de csak dvd-ről: bogyó és babóca, dóra, eperke. Hát ezekben szerintem semmi nincs és már régebb óta nézi, mint hogy rosszat álmodjon.

Azért köszi a tippeket! :)

2013. jan. 10. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekunk pedig a tv volt :-)
2013. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!