Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos gyermekeddel...

Kiscsoportos gyermekeddel hogy telik a délután ovi után, este hogy alszik el?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem alszik lányom délután, ezért nem maradhat egész nap Oviban.

Ovi után megyünk a boltba, a vásárcsarnokba, vagy ha száraz idő van, a játszótérre. 2- re itthon vagyunk, ő elkezd játszani, és berakok egy. Mosást, el mosogatok, össze pakolok...

Majd mesét néz, én netezek, oda teszek valami kaját főni, vagy dolgozok kicsit, majd elmegyünk a postára, vagy Apa elé. 5-6 körül jön Apa, akkor vele játszik, én vacsit megmelegítem.

Majd 7 körül Apával fürdik, és 8- körül fekvés. Mindjárt 7- most melünk, megyünk Oviba, én dolgozni 8-12, és 12:30 megyek érte.

2013. jan. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15,45 körül érek érte az oviba,ha pihenőnapos vagyok.ha dolgozok,akkor az apja megy érte fél ötkor,mert négyig dolgozik.

amikor érte mentem,még sétálunk egyet,ha nem esik az eső.van,hogy elmegyünk a piacra a pékségbe,ott finom kenyér van,ilyenkor megvan a pótuzsonna is

aztán amikor feljöttünk,olvasunk,játszunk estig.fél hét körül vacsorázik,hétkor fürdik,nyolckor megy aludni

egyedül alszik el.bemegyünk leülök az ágya végébe,ő az ölemben.ilyenkor mindig kéri,hogy énekeljek neki,de azt szereti,ha ismert dallamra rögtönzök egy átélt dolgot,pl amikor félt a sötétben,azt szereti,ha elénekelem,hogy hogy oldottuk meg.közben bejön az apja elköszön tőle,aztán én is kimegyek.

2013. jan. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is 15,45 körül megyünk érte. Haza sétálunk,, vagy, ha az idő engedi csavargunk még.

Haza érve játék, mese, olvasás, rajzolás... bármi. Esetleg segít vacsit csinálni vagy mosogatni, ha maradtak ilyen feladatok estére.

Este a szokásos. Vacsi után fürdés, aztán tea és mese, amíg mi is megfürdünk. Utána fogmosás, pisi és ágy. Betakarom, puszi, alszik.

2013. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Általában fél 4-re megyünk érte,mert 4-re a tesóért kell mennünk a suliba.

Vagy külön kérésre,ha reggel úgy beszéljük meg,hogy szeretne még játszani,akkor előbb a tesóért megyünk,utána érte.

Itthon még uzsonnáznak valamit,utána a tesóval tanulunk,addig az ovisom rajzol,memóriakártyázik,vagy játszik valamit halkan.Utána vacsizunk,vacsi után van fürdés,7 és 8 között társasozunk együtt,utána fogmosás,mese,puszi,ölelés és elköszönök.

Ők még ketten beszélgetnek,persze általában a pici még beszél,amikor a sulis már alszik:)!Könnyen elalszik egyedül is!

2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!