Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiatok reggel...

2,5 éves kisfiatok reggel mikor kel? Délután alszik? Mettől meddig? És este mikor alszik el?

Figyelt kérdés
Az én fiam reggel 8-8,30 körül kell délután kb 2től alszik 4ig és este tegnap például fél 11kor aludt el. Ezen akarok változtatni, de szerintem a reggeli kelléssel lehet a baj.
2011. nov. 24. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam már augusztus óta bölcsibe jár és így reggel korán kell kelni, mert legkésőbb 7:15 kor el kell indulni a bölcsibe.Tehát 6:30 körül kel fel.

A bölcsibe délbe alszik 2-3 órát mikor mennyit.Este már 8-9 körül alszik.


Míg nem voltunk bölcsisek nekem borzasztó rosszul aludt a fiam.Volt, hogy még éjfélkor sem aludt és az istenért sem lehetett elaltatni.Ráadásul napközben is max 15-20 perceket aludt.


Hétvégenként meg mikor nem vagyunk bölcsibe most sem alszik itthon napközbe,de legalább este akkor már legkésőbb 8 kor durmol.:)

2011. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi nem járunk bölcsibe, de sokszor jól jönne nekem is egy kis pihenés. sokszor már úgy érzem depis vagyok, be vagyok savanyodva.
2011. nov. 24. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. Valamelyik nap nem fektettem le délután, de estére már volt mindenféle nyűgje, 3/4 9-kor elaludt, de nagyon rosszul aludt éjszaka és másnap is fáradt volt.
2011. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy az én fiam még nincs 2,5 éves, csak 26 hónapos, de nem hiszem hogy fog változni az alvási szokása, mert már régóta ez a "rend".

Szóval, ő reggel fél 7kor ébred, délben 1től fél 4-4ig alszik. Este fél 9kor fektetem le, de legkésőbb 9kor alszik. Ő alakította így, és nem jár bölcsibe.

2011. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!