Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor mondjuk, hogy "anyás"...

Mikor mondjuk, hogy "anyás" egy gyermek?

Figyelt kérdés
Férjem szerint anyás a gyerek, és lesz sírás ha ovira kerül a sor. A fiam 18 hós, szopcsizik még. Aludni leginkább cicin szeret, de az ételt elfogadja mamától, apától is, játszik sétál mással is nem csak velem. Igaz, ha fél órát nem lát, el kezd keresni. Szóval nyugtassátok már meg lécci a férjem, hogy az anyás gyerek nem itt kezdődik. Vagy mégis???? Várom a tapasztalatokat. Köszönöm!!!!
2009. aug. 26. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
De igen szerintem anyás a gyermeked. Na de milyen legyen ha egész nap veled van?Ne aggódj az oviig még van bőven idő, még nagyon sokat változik. Az én lányom már 4 éves és a nyáron sokat voltunk együtt és megint elég anyás lett. Majd le szokik róla.
2009. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az :) Az a természetes, hogy hozzád ragaszkodik a legjobban (te szülted meg vagy mifene), de ha mástól is elfogadja az ételt, mással is játszik, sétál, akkor nem az a totálisan anyás gyerek, az meg természetes, hogy keresni kezd téged :) Nyugtasd meg a férjedet, én is amúgy kicsit anyás voltam, mert nagyon szeretem anyukámat, sírtam is, mikor oviba vitt, de max 10 percig ha hüppögtem, aztán mentem is játszani a többiekkel :D

Fontos, hogy a pici érintkezzen sokat Apával is, néha lehetnek kicsit kettesben úgy, hogy közben Anya is ott van velük, így a kicsi is megnyugszik és Apa is úgy érezheti, hogy nincs kihagyva smemiből :)

2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, a gyereked teljesen normális, nem anyás!


Leírásod szerint korához képest rendesen kommunikál másokkal, a fél óra múlva való keresés éppen a korának megfelelő idő, kislányom is kb. 30-40 perc múlva kezdett el keresni engem ebben a korban.


Annak is megvan az oka, hogy férjed így érez, meg kell keresni - ő, az apa vagy a férj nem kap valamit meg, vagy valamiből kevesebbet kap, mint eddig, esetleg féltékeny, fél valamitől. Idézd fel, milyenek voltak a napjaitok a baba előtt, mi az, amire most nem jut idő, de akkoriban fontos volt? Beszélgessetek a férjeddel, nem a babáról, hanem önmagatokról, mi hiányzik, mi lenne jobb másképp. Ezt a kérdést ne vedd támadásnak, te a lehető legjobb anyukája vagy a babádnak, mint ahogyan a férjed a lehető legjobb apukája. Most meg kell tanulnotok valamit, hajrá, tegyétek meg együtt, családként, hiszen egy irányba eveztek.


Szurkolok.


34N+2,5L

2009. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
a fiúknál ez nagyobb probléma szokott lenni, és talán még azt is ki merem mondani, hogy az anyukák jobban ragaszkodnak a fiú gyerekhez, de ezt csak én gondolom így. mond a férjednek, hogy foglalkozzon kicsit többet a gyerekkel, legyen, több fiús élménye, meg apával eltöltött idő, és taán nem lesz gond....
2009. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is csak természetesen anyás a gyermeked.

Az unokahúgom nem, leírom, ő hogy viselkedik.

A szüleivel alszik, 1 éves, de éjjel is vagy 12x felkel szopizni, ha meglátja az anyját sírni kezd és mászik felé, rá, 24 órából 18-at az ölében lóg, ha nem látja max 10 perc és üvölt, senki nem tud vele mit kezdeni, nem eszik, alszik, játszik mással, az anyja meg már totál KO.

2009. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!