Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok? (lent)

Hogy bírjátok? (lent)

Figyelt kérdés
Kisgyerekes fiatal(18-25) anyukák akik egyedül neveli gyermeküket hogy bírják napi 24 órában?,gondolok itt a bulizásra meg amiket csinálnak a mai fiatalok,anyagilag,és hogy miért egyedül nevelitek a gyermeket-gyermekeket?
2013. jan. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bulizás? Szerinted egy gyermekét egyedül nevelő anya bulizni jár? Nem hiszem. Legalábbis én nem. Igényem sincs rá, de ha lenne, energiám tuti nem lenne már.

Dolgozom, a kicsim bölcsibe jár. Heti 2x jön apuka, max 3-4 órát vannak együtt. Olyankor elmegyek ügyet intézni, vásárolni, kávézom a barátokkal, moziba megyek. És kb ennyi a szabadidő.

Nem könnyű, mivel se nagyszülők, se más rokonok nincsenek. Így nagy ritkán barátnőmet tudom megkérni, hogy vigyázzon a lányomra, de ő most varja a második babát. Így a pici mellett nem hiszem, hogy be tudja majd vállalni.

Anyagilag sem könnyű. Meg kell nézni kétszer is, mit vesz meg az ember.

Miért nevelem egyedül? Mert az apja szabadságra vágyott, és lelépett egy másik nővel. Most együtt is élnek.

2013. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5 éves ikereim vannak . Nagyon nehéz velük a kisfiú Huba maga az ördög egy percre se vehetem le róla a szemem , nehezen alszik el , nem eszik egyedül . Hanga a másik véglet nagyon nyugis , elfutkozik eljátszik. Nálunk én fodrász vagyok dolgozok is itthon . Ebből kb. 100 ezer jön be havonta , bár ez változó , anyuék támogatnak minket havonta 60 ezerrel , apukától 40 ezeret a 2 gyerekre . Meg kapok valami támogatás 20 ezer . Így összesen 220 ezer körül vagyunk .
2013. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1.5 éves ikereim vannak . Nagyon nehéz velük a kisfiú Huba maga az ördög egy percre se vehetem le róla a szemem , nehezen alszik el , nem eszik egyedül . Hanga a másik véglet nagyon nyugis , elfutkozik eljátszik. Nálunk én fodrász vagyok dolgozok is itthon . Ebből kb. 100 ezer jön be havonta , bár ez változó , anyuék támogatnak minket havonta 60 ezerrel , apukától 40 ezeret a 2 gyerekre . Meg kapok valami támogatás 20 ezer . Így összesen 220 ezer körül vagyunk . Hát az semmi bulizás , max.ha elakarok menni valahova akkor a Hanga velem jön (kávézni,vásárolni , ebédelni ) Huba a maminál , mert vele nem lehet leülni . Az apuka már a terheségnél otthagyot nem voltak tervezve , sőt ikrek is , és ő ezt nem birta , így a 10 hétől egyedül vagyok .

22l

2013. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!