Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt mondta az ügyeletes...

Azt mondta az ügyeletes orvos, hogy gyomorrontás, akkor miért nem múlik el?

Figyelt kérdés

Fájtatja a hasát hány és hányingere van .És megy a hasa Van amikor csak fekszik és megsemozdul,szerintetek mitcsináljak,kap smegtát és deanelotta kupot,de

csütörtöktől vagyunk így és már vasárnap.

Az ügyeletre telefonáltam azt mondták átkell esnie rajta nem 2 nap.


2009. aug. 23. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyomorrontás,akkor az tényleg nem két nap,ki kell ürülnie a szervezetnek-ezért megkockáztatom, a Smecta nem a legjobb,de ha orvos ajánlotta,nem szóltam-esetleg már most adhatsz neki naponta Normaflore-t.Rossz,mert tényleg fájdalmas is.:( Sok folyadék,könnyű ételek,ha tud enni.Mást nem igen tudsz tenni.
2009. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem Normafolret kellene inni, az olyan jó, hamarabb helyre rakná odabent a dolgokat.
2009. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat csak az a baj hogy minden kijön belőle,szerintem egy inekció hatásosabb lett volna,amúgy van is ithon normaform ,úgyhogy elkezdem neki azt is adni,de most is alszik még sose hagyta el így magát szegénykém.
2009. aug. 23. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?A folyadék megmarad benne?Mert ha nem és csak fekszik,alszik nagy a veszélye a kiszáradásnak.Sajnos mi is voltunk így,vittem vizeletet az ügyeletre az ügyeletes orvos meg se nézte,azt mondta tudja a gyerek mennyit kell innia!!! Na,persze...:@ Vittem beutaló nélkül a sürgősségire,már ki volt száradva.Szóval,ha nem iszik és esetleg érzed a leheletén hogy acetonos akkor telefonálj újra,ha nem jönnek ki,én vinném a helyedbe a sürgősségire.
2009. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak délelőtt hagyja el magát,délutánra jobban van 20 hónapos de még cicizik,meg iszik is folyadékot,csak egyszer jobban van aztán meg roszabul.
2009. aug. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!