Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól lehet adni...

Hány éves kortól lehet adni egy kutyát egy kisgyereknek?

Figyelt kérdés
2 éves fiam van, és szeretnék adni neki egy kiskutyát!
2009. aug. 22. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
nyugodtan adhatsz neki, nálunk már a baba születése előtt is volt kutya,imádják egymást:)A kutya farkába kapaszkodva tanult meg járni
2009. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutya bármikor lehet. Csak az nem az övé lesz. Te neked kell gondozni, NEVELNI, etetni, sétáltatni, megtanítani a gyereknek, hogy neki nem szabad bármit megtenni az állattal. Saját kutyája szerintem csak kamaszkorban lehet, de még jobb ha felnőtt korban.
2009. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

pff..Ez szánalmas.Úgy kezeled a kutyát mint egy tárgyat: "ADNI egy kiskutyát".Hát eldobom az agyam.Remélem soha még csak a közeledbe sem kerül semmilyen kutya.A gyerekeket tőlem meg is ölheted,mert azok nem hálálnak meg semmit.De egy kutyáról még ilyet mondani.Grr hát ha tudnám ki vagy legszívesebben megtépnélek.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak:Adj neki inkább egy plüsskutyát.Arra aztán rá is ülhet,meg is cibálhatja,de ezt egy kutya nem érdemli meg.Ááá eszetekbe ne jusson kutyát,vagy más állatot is venni!Öhh ekkora egy szánalmat még életemben nem láttam.De ha már vettetek akkor csak gratulálni tudok.


persze úgyis le leszek pontozva,de őszintén lexarom,mer ezt elfogja olvasni a kis hülye taknyosok anyja akik szintén akkora szánalmak.Szal ennyih.Pff.


Gondolom a válaszomból kiderült,hogy taknyosgyűlölő vagyok(kivéve az uncseem mert őt láw).


Kutyák 4evör


Nah páss.

2009. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem amikor már nagyobb lesz, úgy 8-9 éves korában, amikor már van felelősségtudata a gyereknek, és nem csak abból áll a kutya, hogy rendszeresen belenyal a 2 éves kisgyerek szájába. Én biztos nem vennék még kutyák ilyen kicsinek...
2009. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se, de a kutya érdekében. Sőt még 9 évesnek sem, mert megunja azt kidobják mert nincs rá idő!
2009. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok,nem értem a gyűlölködő hangnemű "társunkat".(A lepontozásomat sem)Az igaz,hogy egy kétéves gyerek nem gondozza a kutyát, de szeretheti.Sok gyerek azért fél a kutyáktól,mert sose látott közelebbről.Szerintem az a jó,hogyha a kutya együtt nő fel a gyerekkel,mert úgy megtanulnak egymás mellett élni.De én az az anyuka vagyok,aki nem szaladgál domestos törlőkendővel a gyerek után,tehát nem zavart ,ha a kutya képennyalja:)
2009. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, viszont a legtöbb szülő nem foglalkozik a kutyával, mert jaj a gyerek után nincs idő. Közben a gyerek azt csinál a kutyával amit akar, nem sólnak rá. És azért mondom ezt mert ha nem ilyen lenne a szülő akkor nem úgy írta volna ki a kérdést, hogy mikor lehet adni a gyereknek kutyát. A kutya nem egy tárgy. Gyereknek nem lehet kutyája, legfelejenn a szülőké...
2009. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!