Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok vacsorára (a tej...

Mit adtok vacsorára (a tej mellett) enni 14-15 hónapos gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Virslit,vajkrémes kenyeret pa´rizsival,van mikor tejberizst,vagy tejbegrízt,néha rántottát sajttal ketchuppal.Van amikor azt kap amit ebédelt.Paprikáskrumplit,spagettit,stb...Mindíg mást.
2009. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az én kislányom 16 hós, de hátha tőlünk is tudsz vacsoratippeket venni.

Szoktam csinálni neki szendvicskrémet: parit vajat felvágottat összeturmixolok. Hamis bolognait: parit, cukkinit/padlizsánt összepárolok előzőleg olivaolajon megfonnyasztott póréhagymán. Tofuból (tejérzékeny) körözöttet. Kakaóba áztatott piskótát. "Tejpép": banánt és almát összeturmixolni és belekeverni a sinlac port.

Bundás kenyeret.

2009. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, mennyit és mit evett már aznap.

Ha evett legalább egyszer valami főételt (főzelék, hús, köret), akkor a vacsora lehet valami könnyebb: például tejbegríz, tejpép, joghurt, krémtúró, stb.

Ha még nem evett aznap főételt - ez azért van, mert nem mindig hajlandó - akkor vacsorára is kísérletezek azzal, hogy hátha megeszi. Ha nem, marad az előző megoldás.

2009. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak uzsonnázni szokott olyan 4 óra körül és utánna már csak anyatejet kap fél nyolckor.Uzsonna az változó álltalábban gyümölcs. Kefír, joghurt, kinder tejszelet,túrórudi. Most a főtt kukorica a kedvenc. Esetleg nasizni szokott közben egy kekeszet vagy kukit. Nekem kibírja reggelig így.14 hónapos.
2009. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!