Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan gyerek, aki egyáltal...

Van olyan gyerek, aki egyáltalán nem szokott be a bölcsibe?

Figyelt kérdés
A lányom olyan ellenállást tanúsít, hogy ma behívtak, hogy lehet, hogy át kéne gondolni, és feladni, lehet, hogy még nem érett rá, és majd az óvoda jobb lesz. 2 éves, nekem mennem kéne dolgozni, nem tudom, hogy várjunk -e még, keressek más megoldát, vagy erőltessük tovább, vagy tényleg maradjak vele itthon. Az érdekelne, hogy más is volt -e már hasonló helyzetben, nagyon tanácstalan vagyok?!
2012. nov. 30. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Baráti családnál segített, hogy csanába vitték át a kislányt(lázas lett a régi bölcsiben délutánra, ami otthon elmúlt), azóta oda jár, nagyon szereti.

Sok minden múlik a g.nőkön, tehát lehet, hogy az intézményváltás is megoldás lenne.

2012. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!