Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket vennétek meg 3,5...

Melyiket vennétek meg 3,5 éves kisfiúnak? Szeretnék neki, venni valami házas kunyhós cuccot. De nem nagyon találok.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. nov. 30. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeret építeni, vagy neked tetszik inkább? Nálunk lassan 3 éves a kisfiunk, de nem nagyon pörög a kockákra, inkább én szeretek még felnött fejjel is építeni.

Nekem az első tetszik jobban, azokkal szerepjátékot is lehet játszani, a kockákkal inkább csendben építgetni.

2012. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia!Én is az elsőre szavazok,jo áron van és jobban kihasználható mint az első!
2012. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd az elsőt!!! Nekünk van JDLT játékunk, nem jó minőségű!! A figurák atomjaikra esnek, az építőelemek nem szorulnak össze rendesen, nagyon vacak!!!
2012. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Most voltunk a gulliver Játékboltba, a régióba, és a müllerbe.Megnéztem élőbe és nem tetszik egyik sem amit ide belinkeltem.


Teljesen mást fog kapni.Nagyon jó játékok vannak mindenhol csak körbe kell nézni,mert most is találkoztunk olyan játékkal,ami az egyik helyen 8000 forint volt a másik helyen 6000 a harmadik helyen meg 4000 ezer ugyanaz a játék.Tényleg érdemes körbenézni.

2012. nov. 30. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és megvetted?
2012. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja látom, írod, hogy hülye lennél... bocsi!
2012. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, pedig a kép alapján az első nagyon hasonlít a Lego Duplo-ra. De hát sajnos ez már így van, hogy ami olcsó, az vacak is általában.
2012. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!