Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet 128-asnál nagyobb...

Hol lehet 128-asnál nagyobb harisnyát venni fiúra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A H&Mben szoktam venni a fiamra lábfejes harisnyát, általában féláron van és ő is kinőtte a gyerekméretet. Méretben neki 134es kell, de ilyenekben csak lányka van,de ezzel ne foglalkozz, mivel vannak fiús színek belőle és nincs rajta minta, az teljesen jó fiúra.
2012. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A te fiadnak mekkora méret kell?
2012. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
146 és 152 között
2012. nov. 26. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:

A cicanadrágot próbáltátok már?


A Takkoban vettem a múlt héten termo cicanadrágot feketében. Az teljesen uniszex, lány és fiú is hordhatja. Az öcsémnek olyat vett anyu, azt használja nadrág alá vagy síeléskor.

2012. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig a calzedoniában néztük s ott láttam lábfej nélküli leggingset, nem tudom az mennyire lenne jó neki? az alján volt egy kis csipke.
2012. nov. 26. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
a fiam 156 centi és neki teljesen jó a női méretből az egyes harisnyagatyó; a cicanadrágból pedig létezik férfi vagy próbálkozzatok a jégeralsóval
2012. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos lábfejesben nincs fiú ebben a méretben, így a lányból vesszük meg mi is a fiúsabb színűt. A fiam kedvence a palackék és a fűzöld. (télre nagyon vastag kb 100 denes lehet)
2012. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én fiam ugyan még csak 3 éves de szerinte ciki a harisnya :D vettem olyan pizsinacit ami viszonylag szűk és egyszínű, azt adom rá a naci alá. esetleg megpróbálhatod, olcsóbb is mint a harisnya, igaz picit vékonyabb
2012. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a vékonyabb nejlont szoktam a fiamra adni amíg jobb az idő novemberben, decemberre elő kell venni a vastag frottír harisnyákat. a kínaiban lehet kapni
2012. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!