Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél nincs kád, csak...

Akiknél nincs kád, csak zuhanyzó a fürdőszobában, miben/hogyan fürdeti 3 éves, vagy annál picit nagyobb gyerkőcét?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Beáll a zuhany alá, és tusol.

Míg pici volt, a tálcába engedtük a vizet, volt olyan mély, hogy tudott pancsolni benne.

2012. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém nagyon fél a zuhanytól,úgy ordít ,mintha nyúznák :( A tálca meg sajnos nagyon sekély,abba nem tudok vizet engedni :(
2012. nov. 9. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3és fél éves koráig műanyag babakádban fürdött, beleülve még épp végigérte a lábával. Akkor sikerült átköltöznünk, már nem zuhanytálca van
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Most Ok baby Opla fürdetődézsánk van,eddig imádtuk,de mostmár nagyon szűkös :(


Lehet néznem kéne valami nagyméretű gyerekkádat?

2012. nov. 9. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ikeás kádat vettünk az elején,pont e miatt mert nekünk sincs kádunk.2 éves fiam még tök jól elvan benne,és befér a zuhanyzótálcába.

Amúgy szerintem próbáld vele megszerettetni a zuhanyzást, fiam is utálta eleinte,most már szereti.Mikor ül a dézsában,nyisd meg neki kicsit, hagy szokja.

Én amúgy beteszem a zuhanytálcába a felállókáját( szintén ikeás,műanyag),arra csücsül,foghat játékot is a kezében,így zuhanyzik.Mikor megtanulta, hogy nem szabad felállni,akkor kezébe adtam a zuhanyrózsát és élvezte,hogy egyedül zuhanyozhat:)

2012. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekünk egy nagy műanyag kádunk van,olyan nagy,hogy keresztben épphogy befér az íves kabinba.ő dönti el,hogy kádban akar -e fürdeni,vagy zuhanyzik.néha előfordul,hogy a lavórban akar fürdeni,bár az nagyon kicsi,de belepréseli magát:-)

a kád egy curver kád

2012. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Februárban tölti majd a 3at a fiam. Mi egy nagyobb babakádat használuk, pont befér a zuhanytálcába ha kifelé van fordítva a "rácsos" vége. [link]

A rácsos részre szokta pakolni a játékokat, tök jól elvan benne. Még biztos jóideg ez lesz, pedig elég magas a fiam. De műanyagosnál láttam már ettől is nagyobb kádat, ha majd a kistesóval együtt fürdetnénk már őket, akkor lehet beszerzünk egyet. Csak kérdés, h befér e a zuhanyba.

A zuhanyzást mi is úgy oldjuk meg, h a műanyag fellépőjét betesszük a tálcába, és ráül. Eleinte ő is félt, de aztán megszokta. Sőt, imád egyedül zuhanyozni. Próbáld úgy megszoktatni vele, h a kádjába a tusolón keresztül engedd a vizet, amiben ő is segítsen, tartsa. Majd ha már ezt megszokta, akkor a kádban ülve is engedheted rá a zuhanyt, végül kád nélkül. Meg persze magyarázz közben neki minden félét, h nem kell félni, csak hangos, meg h azért kell zuhanyozni, mert a kád már kicsi neki, de tisztálkodni meg muszáj... Meg akár vele együtt is zuhanyozhattok, h lássa ti is így szoktátok.

2012. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kisfiam igaz még csak 2 éves, de szerintem így lesz 3 évesen is. :)

Nekünk egy nagyobb méretű műanyagkádunk van, kádállvánnyal. Nyáron a földre teszem a kádat, télen használjuk az állványt, a hideg miatt. Nagyon stabil, strapabíró állvány, még sokáig tudjuk majd használni szerintem.

A fürdőszobánk nagyon pici egyébként, ha beteszem a kádat állványostul, épphogy beférek én is. :) De ez van! Nem fosztom meg a fiamat a pancsolás élményétől.:)

2012. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

IKEÁS kád. Igaz nekünk van kádunk, de azért kihasználtuk a kis kádat is!

Egész sokáig elférnek benne, pedig a mérete nem túl nagy.

:o)


[link]

2012. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy muanyag lavor a zuhany ala mivel nalunk besetalos zuhany van nincs talca.Kivalloan elvan benne igy 4 evessen is ha kifurodte magat akkor gyors zuhany o tarthatja a zuhanyrozsat.
2012. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!