Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran jártok játszóhá...

Milyen gyakran jártok játszóházba kétévesetekkel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Még soha nem voltunk.
2012. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, mert

1. drága

2. hacsak az idő engedi, a szabadban vagyunk

3. ha meg rossz idő van, inább gyerekkoncert, kézműveskedés stb

Igaz már 3 is elmúlt, de kétéves korában is ugyanez volt a helyzet.

2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jártunk sose, mert nincs a környékünkön, csak marha messze, és az is elég húzós áron van.
2012. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most 3,5 éves.2 éves volt mikor először elvittem a campónába percdíjas igy annyi időt fizetsz amennyit voltál,egy 2évesnek a fél óra tutit elég,az én rohangáló,meg nem álló fiam ennyit bírt aztán már leült építeni na ezt otthon is lehet igy elindultunk haza összesen 700 ft ot fizettem.utána havonta mentünk,majd 2 hetente.amikor eljött az ovi nagyon sajnálták,hogy már nem tudunk menni.de azért még ma is van,hogy hétvégén felugrunk,már sajnos drágább.de egy háromnegyed órás rohangálás csuszizás ugrálás még igy is csak 1100 ft.szerintem ez azért annyira nem drága.
2012. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 alkalommal, időjárás függő. De nálunk a plázában van ingyenes. Szóval nagyon klassz. Általában bölcsi után megyünk, ha épp esik az eső, vagy kellemetlen az idő.
2012. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még sose volt.
2012. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Múltkor egy bevásárlóközpontban voltunk, a kislányom nagyon szeretett volna bemenni. Kb. 15 percet volt bent, de nem igazán élvezte. Egy kis csúszdán ment fel-le (otthon is van) a többi játékhoz még kicsi volt. Igaz, mondták az ott dolgozók, hogy nyugodtan felmászhatok vele, de nem akart. Voltak nagyobbak is, és eléggé megrémítette Őt a nagy zsivaj, rohangálás stb...

Szerintem még kicsi hozzá, Jódarabig nem is megyünk.

2012. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan 1,5 éves korában kezdtünk el járni de mivel helyben nincs 30 km-ert kell utazni hozzá így 1-2 havonta megyünk! ft egy óra annyi elég is neki viszont cserébe tényleg nagy élmény neki.Bármennyi játéka lehet otthon azt az élményt amit ott kap meg a sok-sok különleges játék nagyon jó!

De voltunk már Pesten is a Kökiben a Lrdyban de oda kb félévente megyünk csak persze nem csak ezért utazunk fel 120 km-re...

2012. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1100 ft egy óra
2012. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer megyünk. A nagyobbik gyermekem 4 éves ő kéri is, hogy menjünk, így persze jön a kicsi is, aki szintén alig akar kijönni. Egy órát maradunk, testvérkedvezménnyel kb. 1800-2000 Ft szokott lenni. Havonta egyszer igazán nem megterhelő.
2012. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!