Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pontosan mit terveztek ma...

Pontosan mit terveztek ma délutánra kétévesetekkel? Mi lesz a játék/program?

Figyelt kérdés
Csak megköszönnék pár ötletet, mert lassan felkel és ötlettelen vagyok:(
2010. dec. 17. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apáé a ma délután, én nem sokára lelépek. :)
2010. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jujjj, decsúúnya vagy:)!!;)
2010. dec. 17. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mesét néz. Megjött apa karácsonyi ajándéka, egy hatalmas dobozban, na abban bujocskázott egész nap, kimatricázzuk belül. Elmegyü k a boltba.
2010. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Apjával lemennek sétálni, addig én sütök, aztán gyurmázás lesz.

Most kapta, megbolondul érte :) én meg a leeső, szőnyegbe beleragadó darabokért... :)))

2010. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!;)
2010. dec. 17. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi dalok, zene hallgatása, nézése - készítem a Karácsonyra.

Építőkockázunk

motorozunk

könyvet nézegetünk

szerepjáték

apa csak 8 után jön:(

én sosem tudom rápasszolni:((((

2010. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én apára nem hagyom itthon. Àtjöttünk anyósomhoz:) apa este tiz után jön csak haza:( minden délután egyedül vagyunk többnyire...szerintem nem egyszerü mindig tartalmas dèlutánt csinálni, ha mindig ugyanaz történik.
2010. dec. 17. 18:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
motoroztunk rajzoltunk,kimentünk szánkózni meg dobálózni,labdáztunk,kockáztunk megint kimentünk egy kicsit!20 hónapos!
2010. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Játszóházba mentünk, tök jó volt:)

(18hós)

2010. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

27 hós a lányom, alvás után segített uzsit csinálni (magának meg a 10 hós öccsének), aztán labdáztunk meg építettünk míg az öcsi felébredt (közben karácsonyi dalok szóltak és énekeltünk is, meg kukucskáltunk ki az ablakon mert mintha csengettyűket hallottunk volna, biztos az angyalkák repkedtek odakint...). Elvileg ilyenkor kimennénk, de most mindketten betegek úgyhogy szobafogságra vagyunk ítélve.

Uzsiztak ,aztán tombolda jött: hangos zenehallgatás, csikizés, ugrálás, hancúr stb.

Utána sütit sütöttünk (linzert), neki is van nyújtófája, azzal ügyködött egy marék tésztát, meg szaggatta a kis formáival, pakolta tepsibe stb (öcsi közben szépen elmatatott körülöttünk: elzörgött a kis edénykékkel meg egy fakanállal a szőnyegen, ide-oda császkált a konyha meg az étkező között és dumált a sütőnek :D)

Sütizés után kicsit molyolt a szobájában, én feltakarítottam közben, 6 körül átjött anyám látogatóba és megfürdette a kicsit, így a naggyal tudtunk kicsit kettecskén összekucorodni: mesét olvastunk és beszélgettünk, közben simogatni szokott, bújcsizós nagyon. 7kor megfürdettem , 8-kor már aludt, fárasztó napja volt meg beteg is szegény.

2010. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!