Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ártalmas a tv (bebe,...

Miért ártalmas a tv (bebe, minimax stb. ) a kisgyerekekre nézve?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Mert a kisgyerekek még nem tudják teljesen szétválasztani a valós életben, és a tv-ben látottakat.+ ha sokat ülnek előtte uyge elhíznak, és romlik a szemük
2009. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És mivel sokat ülnek, a szaladgálás helyett felgyűlik bennük az energia és agresszívak lesznek (ezt 2 napja hallottam).
2009. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A felügyelet nélküli tvzés az,de ha időnként odaül nézni egy kis bambit pl. az nem. És amikor erdőben mászkálunk, tudja hogy ott lakik bambi, vagy az állatkertben látja az őzeket, és felismerni.

Nyilván a hét törpét sehol nem keresi vagy hófehérkét vagy a sárkányt, az én lányom legalábbis nem. Ő még soha nem keverte a valósággal, nem tudom, miért, de Ő valahogy felfogja, ha azt mondom, az mese. 3éves.

2009. aug. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tv nem, de a Bebe tv igen. Miért kell hülyére venni a kisgyereket. Úgy kell mesét nézni, hogy anyuka, apuka, nagyszülő, keresztanya ott ül vele, és ha kérdez a gyerek, akkor válaszolni kell. Így megtanulja, hogy ami a tévében van csak mese, nem valóság. De nem kell a lehető legbugyutább meséket nézetni a gyerekekkel. A Tappancsmesék kifejezetten jó kisgyerekeknek, viszont az olyan Uki meg Thomast nem igazán ajánlom. (Vagy lehet, hogy azért, mert én kiskoromban féltem a Thomastól, mert olyan ijesztően forgatta a szemét. Az se mai mese, csak most jött divatba.)
2012. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!