Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három nap beszoktatás után...

Három nap beszoktatás után náthásak lettünk, menjünk hétfőn oviba?

Figyelt kérdés
Alapból azt mondták a szülőin, hogy orrfolyással, tüsszögéssel lehet vinni. Én mondjuk nem szívesen látnék a gyerekem mellett a csoportban valakit, akinek úgy folyik az orra, mint a lányomnak. Plussz azért eléggé lefárasztja a nátha, még ha nincs is láza. Itthon vagyok, itthon tarthatnám. Viszont nem tudom, hogy a beszoktatás ívét ez mennyire fogja megtörni..

2012. nov. 17. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
a gyerek semmiképp, de te mehetsz, csak mit mondasz, miért oviba mentél munka helyett?
2012. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lázas, lehet vinni.

Viszont gondolj abba bele, ha Te náthás vagy, Te is inkább nyugalomra, pihenésre vágysz, illetve azért a náthánál nemcsak folyik az ember orra, hanem nem is érzi jól magát az ember.

Ha otthon vagy, ne vidd be szerintem. De lehet, már hétfőre jobban lesz. Messze van még hétfő.

Beszéld meg vele, hogy beteg, és emiatt nem megy 1-2 napig, de utána várja az ovi, a óvónénik, a gyerekek, stbstbstb.

2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ált. a "sima" taknyosságból lesz a zöld takony, láz és súlyosabb, hosszabb ideig tartó betegség.

Ne vidd.

2012. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom akkor lett beteg, mikor már ott is aludt volna, maradt volna délutánig. Egy hét szünet után gond nélkül rázódott vissza a közösségbe, csak kicsit tovább tartott a beszoktatás. Semmi hátrány nem származott belőle. A lányom imád közösségbe járni, gyerekekkel lenni, nagyon nyitott természetű, talán ez is sokat számított.

Pár napot otthon tartanám a kicsit a helyedben.

2012. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!