Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normalis ha egesznap a...

Az normalis ha egesznap a bogyot es a babocat akarja nezni a fiam, de mar hetek ota? Mas mese nem is erdekli, fejböl tudja az egeszet, de ragaszkodik hozza.3 eves

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd megunja, nálunk a Mickey egérrel volt ez.
2012. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális hát. Majd megunja, aztán jön 2 hónapnyi valami más.
2012. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, abszolút! a gyerekek ha rákattannak valamire, akkor nagyon tudnak hozzá ragaszkodni. Emlékszem, mikor én kicsi voltam, akkor állandóan a Nils Holgersont néztem és szegény Nagyikámnak már a haja égnek állt, ha csak meghallotta a zenéjét:o) Mostmár átérzem, mit érezhetett, mert 2 éves lányomnál Mickey egér játszótere a sztár, ha tehetné, éjjel, nappal azt nézné.
2012. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normális. Nálunk is ezt volt az elmúlt 2-3 hónapban. Csak Bogyó és Babóca. Kívülről tudom már az összes szinkront, bármikor felmondom... Előtte Oroszlánkirály, de csak a második része. Nyugi, lecseng majd, és lesz újabb kedvenc...:)
2012. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális az én 2,5 évesem 1 hónapja Thomasra kattant rá, Előtte Sam a tűzoltó volt a menő, azt néztük orrvérzésig, körbe-körbe. Kíváncsi vagyok, ki lesz a következő nyertes.
2012. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves lányom is ilyen,csak nálunk a Mickey egér a nyerő.Bár mostmár kezd elmora is rákattanni:)
2012. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk halász judit mikey egér ez menne egész nap de nem nincs az az isten hogy ugyanazt hallgassam éjjel nappal csak délelött délután lehet játszani
2012. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisvakond..

..orrvérzésig.

2012. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Te még jól jártál, nálunk a Teletubbies-szel kezdődött a mesenézési dili... Nekem már a bicska nyilt a zsebemben ha meghallottam a zenéjét, aztán hálistennek elmaradt ez a "kedvenc" :)

Azóta Mickey egér játszótere, Sam tűzoltó, Noddy, Roary és Postás Pat mánia van. Egy picit legalább változatosabb:)

2012. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!