Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek, vissza...

Ti mit tennétek, vissza vinnétek megint az orvoshoz?

Figyelt kérdés

A történet a következő röviden: 2 éves kislányom múlt héten elkezdett elég csúnyán köhögni, nem bírt este pihenni, sőt, meg is hányatta a sok köhögés. Múlthét kedden orvosnál voltunk, adott gyógyszert, kicsi megfázást diagnosztizált. Pénteken visszamentünk, mondta hogy minden okés, annak ellenére hogy még köhög, hétfőn már mehet bölcsibe, de ha még egy hét múlva is köhög vigyem vissza, megnézi még akkor is. Ment bölcsibe a héten, igaz ritkán még köhögött, érezni lehetett, hogy a gyógyszer se segít neki a slejm felköhögésében. Tegnap este, megint köhögni kezdett este, hányt is a sok köhögéstől, ahogy néztem slejm is jött vele. MA így visszamenetünk az orvoshoz, aki azt mondta minden rendben, adjam még a gyógyszert, kicsit makacs ez a köhögés, ne aggódjak, még jó is hogy sikerült kihánynia a slejmet. Erre mire ma felébredt az alvásból du 37,9 volt a láza hónaljba mérve (sajnos popsiban már képtelenség megmérni), nagyon sírdogált látszott hogy rosszul van. Gyorsan adtam neki nurofnet, ne menjen fentebb neki a láza,negyed óra és már látszott hogy nyugodtabb, jobb kedvűbb.

Én viszont tanácstalan vagyok, ha estére is csak ekörül van a láza, vissza vigyem-e a doktornőhöz holnap még egyszer, vagy tényleg csak adjam a gyógyszert. Abrobene ami szed, tehát az tényleg csak arra jó. Vagy lehetséges, hogy d.e. még semmi baja nem volt, nem volt piros a torka, du meg előjött neki valami plusz baj?


2012. nov. 15. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy már nem az eredeti betegség, hanem egy újabb. Ha lázas volt mindenképpen jó ha látja orvos, de lehet hogy jobb lenne, ha inkább fül-orr-gégész nézné meg, nem a háziorvos.
2012. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha belázasodik vidd vissza szerintem.
2012. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vissza vinném,de másik orvoshoz! Azért 1hét alatt már kellet volna javulnia.


Tavaly télen történt hogy a kislányom meg volt fázva,de igazán láza sem volt csak hőemelkedés. Erre elvittem az orvoshoz aki rögtön antibiotikumot írt fel,a gyerek meg az első kanál után tiszta kiütés lett. Én gyorsan visszavittem (azt hittem himlős)akkor nem a mi orvosunk rendelt,és az felírt egy sima köhögéscsillapítót és köptetőt. Pár nap alatt rendbe jött a gyerek!:)

2012. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!