Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe hol tudom tisztába...

Bölcsibe hol tudom tisztába tenni a fiamat? Van külön pelenkázó rész?

Figyelt kérdés

szerdán megyünk először bölcsibe,de ez még nem is beszoktatás,hanem még látni is most fogjuk először a bölcsit belülről..stb.Most kell vinni a szükséges papirokat,ekkor fogják elmondani mi hogy lesz,mikor kell menni..stb,és ismerkedik picit a gyerekekkel,ezt mondta a bölcsi vezető.

Sajnos nem tudom hogy van ez a bölcsikbe,hogy ott is van külön mosdó rész,pelenkázó?Csak ha a fiam épp akkor kakilna be(tuti akkor fog..),akkor gondolom nem a "terem"közepén kell tisztába tennem.Hol szokták őket?Ugye van külön pelenkázó rész?

És még egy kérdésem lenne,ez nem olyan fontos,csak érdekelne,hogy készithetek e majd a fiamról pár képet telefonnal mikor bent van a csoportba?Csak hogy a gondozókat nem zavarja?Gondolom mások is szoktak.(persze még az első alkalmakkor)


2012. nov. 12. 22:00
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Persze hogy van:))
2012. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pelenkazo rész, mosdó, Mini wc es mosdokagylo. Képet nem kellene, legalábbis nem úgy, hogy azon másik gyerek is szerepel.
2012. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi! :)

Képet természetesen csak a fiamról csinálnék,nem a más gyermeke érdekel.Csak az apjának és nagyiknak szeretném majd megmutatni.

2012. nov. 12. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a gondozónőket, hogy nem zavarják-e őket, ha készítesz pár képet a gyerkőcről. Van pelenkázó, úgyhogy tisztába is tudod tenni, ha szükséges.
2012. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,megfogom inkább kérdezni!
2012. nov. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!