Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom asztmás. Visszamenől...

Kislányom asztmás. Visszamenőleg igényelhetem az emelt cs. P-t? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tavaly december óta szedi a gyógyszereket. Tegnap volt a védőnő és felhívta a figyelmemet arra, hogy jár neki az emelt cs. P. , a meghosszabbított gyes stb. Csodálkozott, hogy még nem kaptuk meg. Azt mondta, hogy visszamenőleg 2 hónapra meg lehet igényelni. Ez tényleg így van? Ha igen akkor ezt a pulmonológusnál kell jelezni, vagy az államkincstár automatikusan visszamenőleg is utalja a 2 hónapot?
2012. nov. 10. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
tényleg 2 hónapra visszamenőleg megkapod, ehhez kell egy orvosi igazolás amin rajta van. azt kell benyújtani és utalni fogják
2012. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. nov. 10. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Máktól kérsz formanyomtatványt szakorvosi igazoláshoz. Szakorvos kiállítja, Te leadod a Máknál. 30 napon belül feldolgozzák. Visszamenőleg két hónapra megkapod automatikusan a különbözetet. 10000 ft/hó. Jár még közgyógy igazolvány és utazási. (ha a gywrek veled van ingyenes a tömegközlekedés, távolsági 90%.

Én szept. 15-én adtam le a papirokat, a közgyógyot és az utazásit még nem küldték.

2012. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!