Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kipróbált és bevált ötleteket...

Kipróbált és bevált ötleteket kersek 6 éves gyerek zsúrjára, nektek melyik játékok sikerültek jól?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt szervezett program, úgy értem, én a konyhában készítettem nekik a harapnivalót, tortát, ilyesmit, ők eljátszottak egymással. Leszedegették a játékokat, társast, kártyákat, puzzle-t, mindent, ami érdekelte őket. Volt zenehallgatás, tánc, sokat nevetgéltek:)
2012. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is mindig elképzeltem, hogy majd én irányítom a játszást, hol ezt azt, érdekesen, de nem lett belőle semmi. Szépen találtak maguknak játékot, és azzal elvoltak. Rá is jöttem közben és ezért sem avatkoztam bele, hogy legalább a kis játszásukat hagy csinálják a maguk módjuk szerint, ha szépen megy.

Én egyébként ilyesmikre gondoltam pl., hogy ping-pong labdát vinni kanálban körbe körbe ki esik ki hamarabb, lufit ráüléssel ki tud hamarabb pukkantani, csipesszel szivacsdarabokat szedni kinek sikerül több, de mégse nyereségre, mert abból balhé is lehet. NO de végülis mondom mi nem jutottunk el ezekig.

2012. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!