Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kifolyt az elem a fiam egyik...

Kifolyt az elem a fiam egyik kisautójában, megfogta, és megnyalta a kezét. Azt mondja, csípi a nyelvét, lehet baja tőle? Rögtön megmostam a kezét, és kiöblítettem a száját.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
itass hideg tejete vele és irány a doki sav enm játék nézzen rá a torkára reméljük semmi baj de addig tejet igyon
2012. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

két órán belül még adhatsz neki savlekötőt. Addig igyon tejet, ahogy az első is írta! Ha nem fáj a torka, szegycsontja körül, gyomra, nincs nagy baj valószínűleg.


[link]

2012. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi újság?

Remélem voltatok orvosnál, és már későn írok. Én hashajtót adnék neki, hogy minél előbb távozzon a szervezetéből. Savlekötőt semmiképpen nem adnék.

2012. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok


A savlekötőt a belinkelt kismamaportálon egy doktornő ajánlotta. De te a tiédnek adj majd inkább hashajtót, hadd károsítson a sav minél több belső szervet!

2012. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Le ne harapd már a fejemet!!!

Te azt írtad amit olvastál valahol, én azt írtam amit én gondolok és már tapasztaltam.

A kisfiam lenyelt egy elemet, bevittük a kórházba és a röntgen után azonnal hashajtót kapott hogy minél előbb távozzon a beleiből. Én csak logikusan gondoltam azt, hogy a savlekötő nem jó, mert az mint a nevében is van megköti, a savat, és akkor szerintem még több kárt okoz.

2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valahol olvastam, hanem egy babákra-gyerekekre szakosodott oldalon. Te meg a saját kis egyszerű véleményedet mondtad el, amit szerintem nem kéne egy lapon említeni egy doktornő tanácsával. Mellesleg, ha okosat nem tudsz mondani, hülyeséget ne írj!
2012. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek miatt mint te, kezdem ezt az oldalt nagyon utálni. Ha valaki más véleményen van, mást tanácsol, akkor egyből le kell ugatni.

Szánalmas ahogy viselkedsz!

2012. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönök minden segítő választ mindenkinek!

Minden rendben volt/van, az biztos hogy mostmár jobban meg fogom nézni az elemeket...

2012. nov. 3. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!