Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig meztelenkedhetem a...

Meddig meztelenkedhetem a gyerekem elött?

Figyelt kérdés
Hány éves koráig vetköhetünk elötte?Mikor van a határ amikor már nem láthat pucéron?
2009. aug. 10. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nincs ilyen határ. Most várjuk első babánk, és mi is beszélhettünk már erről. Nyugodtan láthat, nincs ebben semmi fura. Gondolom most:)
2009. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így nő fel, hogy lát téged meztelenül, akkor bármeddig! Amit nem tiltasz, az nem lesz olyan érdekes számára! Lehet, hogy lesz majd egy időszak, mikor kamaszodik, hogy őt zavarja, ha meztelenül lát! De ez el is múlhat!!! Nincs semmi rossz a meztelenségben! Sőt, ha van, vagy lesz ellenkező nemű testvére, jó, ha ők is meztelenkednek egymás előtt, hogy megtanulják, és megszokják, a lányok és fiúk közti különbséget!
2009. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a gyerek 4-5 éves koráig normális,hogy látja az anyát.A lányom 18 hónapos,de apával már beszéltük,hogy ö már nem fog elötte csak alsógatyában mutatkozni.

Mikor meg nagyobb lessz a gyerek,úgy sem fog be menni,mikor tudja,hogy pucérak vagytok.


Mindenki másként ondolja.Valaki azt mondja hogy még felnöttként is látják.Hát azt durvának találom....

Kinek hogy.Jó biztos nem fogok meglepödni,ill.ruhát kapni magam elé,de mikor már van "esze" a gyereknek,szerintem egy szülönek sem kellene pucérkodni...

2009. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 éves a fiam és nem dugunk semmit,természetes és fel sem figyel rá. 16 hónapos érdeklödik,de ez is természetes mert ő most ismerkedik.
2009. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincsen határ!Nálunk ez természetes dolog,igy fogadtuk el egymást!Most,hogy serdülőkorba lépnek a nagyobbak,inkább ők lettek szégyenlősek és takarják el magukat!

2009. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs határ :) A nagylány már 19 éves, a kicsi 1,5 és jövünk-megyünk a házban egymás előtt pucéron is akár :) Ha valami "fontos" dolgot akar a nagylány megbeszélni apjával vagy velem, leül a fürdőben a wc-re míg mi pancsolunk és remekül eldumcsizunk :) Nálunk ez a természetes, de mindenki másképp látja. Magadnak kell eldöntened, mennyire vagy szégyenlős a saját gyereked előtt.
2009. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bármeddig. Rossz sznob szokás, hogy otthon is tkargatni kell magát az embernek. Ha ezt csinálod, csak kíváncsi lesz, és többet ártasz. Persze más gyerekei előtt az más.
2009. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szereintem nincs ilyen korhatár. A lányom 19, a fiam 16 éves, gond nélkül flangálunk egymás előtt meztelenül. Olyan is volt már, hogy együtt fürödtünk.
2010. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!