Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél ha már türhetetlen...

Mit tennél ha már türhetetlen okokból mindenképpen óvodát akarnál váltani, de a két óvoda amit kitéztél a gyerekednek teljesen tele van?

Figyelt kérdés

Jövő év elején biztosan át tudják venni, de most ugye október van, és azért jövő szeptember odébb van még :(

Az első számú óvoda szeptemberben biztosan átvenné, a másik meg januártól.

Mit tennél?



2012. okt. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor januárig féllábon is, de otthon tartanám. Mi isígy jártunk 2 éve, és jó döntés volt, igaz az összes szabadnapunk ráment, mindenkié a családban.
2012. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első gyereknél én is váltani akartam, de helyhiány miatt várni kellett, és az idő megoldotta, mert utána már a gyerkőc nem akart átmenni.
2012. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a gyerek akar menni. Ő mit sem vesz észre a problémánkból.Szerencsére.

Egyik nap mentem érte és nem volt meg.

Egy másik nap pedig két csoport társa kiment vagy épp kimenni készült az oviból.

Nincs biztonságban ott.

Az óvónők szerint pedig a gyerekek a hibásak mert ilyen előfordul.

Továbbá hazudik az óvonö.

2012. okt. 24. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyen helyen biztos nem hagynám ott nyugodt szívvel. Esetleg ha anyagilag meg tudjátok oldani, akkor családi napközi arra az időre?
2012. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én tavaly novemberben kivettem, mert kritikán aluliak voltak az ovonôk, idén szeptemberben kezdett az új oviban.
2012. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És a gyereked hogy birtas? csak mert az enyém az ha már incs ovi 4 napig totál meg van gajdulva. Nem az a fajta aki elvan otthon a csendes magányban, igényli a gyerektársaságot nagyon.
2012. okt. 25. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem szerencsém volt, mert ôrult, h nem kellett menni, gyulôlte azt az ovit, ahogy én is... szoval ebben nem tudok segíteni, max. rengeteg hordd addig kôzôsségbe. játszoházak, játszotér, amíg lehet, bandázás a kis haverokkal, esetleg családi napkôzi, ha belefér a keretbe. (én is ilyenekben gondolkodtam arra az 1 évre, de aztán láttam, h a fiam jol elvan velem). ha nem így lett volna, nem tudom... az a baj, hha nem érzed biztonságban, - ahogy én sem éreztem a sajátomat, pl. nem vették észe, h majdnem szétcsapta 1 nagycsoportos a fejét hintával, meg, h leesett a mászokárol - akkor egész nap gôrcsben van a gyomrod. mondjuk, ha ô szereti, akkor lehet, h addig engedném, csak jol kiosztanám az ovonôket, h igenis azért vannak ott, h figyeljenek az aproságokra. meg a hazudozás... a férjemmel mi anno arra jutottunk, h nem engedjuk, h olyan szocializálja a gyermekunket, h olyannal legyen szinte egész nap, akitôl hazugságot lát. nagyon kényes dolog ez.
2012. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!