Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan ultrahangos párásító...

Van olyan ultrahangos párásító, amibe sóoldatot is lehet tölteni?

Figyelt kérdés
2féle van nekünk, de mindkettőbe csak sima vizet lehet tölteni. Van még inhaláló készülékünk is,amit salvus vízzel használunk. De ha létezik olyan uhs párásító,amibe lehet sóoldatot tölteni, szeretnék venni a gyerekek szobájába.
2012. okt. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne sóoldatot tenni bármelyikbe?
2012. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Lehetni lehet, csak pont a párolgás fizikája, és a párologtató műáködési elve alapján a víz elpárolog, és kicsapódik a só a készülékben...
2012. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mindegyikbe lehet salvus vagy egyéb vizet tölteni. Amit találtam,az a boneco,de 40ezer ft :(
2012. dec. 1. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem Medisana 60060-at, abba lehet salvus vizet tenni, ultrahangos hidegpárásító, elektro otletben volt 5300 ft
2012. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!