Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miér viselkedik másként a...

Miér viselkedik másként a lányom ha velem van és máshogy ha az apjával van? Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
váltott műszakban dolgozunk csak hétvégén teljes a család sajnos.nekem hamar elfogy a türelmem és ha kiabálok vele vagy esetleg a popójára csapok (elég ritkán)olyan lelkiismeretfurdalásom van esténként mikor nézem ,hogy alszik
2008. máj. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan viselkedik az apjával, azt is jó lenne tudni. És hány éves a lányod. Akkor könnyebben tudnánk mi a baj. Miért fogy el a türelmed, mit csinál veled..? Ha csak a popójára csapsz ritkán, mikor elfogy a türelmed, az nem olyan nagy dolog, ha kiabálsz vele az már inkább. Ha csak ez a kérdés, hát ettől még nem vagy rossz anya, max azon is gondolkozz el, hogy MIT kiabálsz neki.
2008. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
négy éves ,neki hamarabb szót fogad,hát már attól elfogy a türelmem hogy többször rászólok és mintha nem is hallaná , visszabeszél hát ennyi
2008. máj. 20. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya, anya vagy! Nekem azt mondta egy szakember egyszer, abból tudja, hogy jó anyja vagyok a gyermekeimnek, hogy állandóan tépelődöm, rágom magam és bizonytalan vagyok. Másképp viselkedik, mint ahogy ti is különböző személyiségek vagytok. Ez természetes! A lelkiismeret-furdalás sajnos-tapasztalatom szerint-marad, mindig lesz valamiért, ha te is ilyen önmarcangolós vagy...
2008. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk is pont ez van. Az apja csak rászól, az a valami. Az én szavam meg a falra hényt borsó... Tegnap épp kiakadtam és "elővettem" a csajszit.Beszélgettünk 10 percet, és arra jutottunk, hogy én nem kiabálok, ő meg szót fogad és nem beszél vissza.Egyébként tervezzük a kistesót, akit a kislány már nagyon akar. Azt is mondtam, neki ha állandóan idegesít akkor nem biztos hogy lesz kisbaba, mert az idegeskedés árt neki. Egyenlőre úgy néz ki, hogy használt neki. Próbáld meg te is! Sok sikert!
2008. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!