Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg náthás gyerekkel elutazn...

Beteg náthás gyerekkel elutaznátok e 300m a mamához?

Figyelt kérdés

én ugy vélem ha péntekig nem javul a kicsim állapota én ki nem visza mmég az udvarra se nemhogy 300km re elutazzunk

náthás köhög hőemelkedése van(nemhogy a mamához nem viszem hanem egyeneset a dokihoz legkésöbb pénteken)


2012. okt. 17. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
tengervizes orrspray, c vitamin, mézes tea. ha nincs jobban péntekig, akkor doki. mondjuk én lehet, h utaznék, miután látta doki és semmi komoly. a kocsiban meleg van, tud aludni, mesét nézni, a hosszú hétvégén pedig biztos helyrejön. mondjuk persze függ attól is, h mennyi idős
2012. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
300km
2012. okt. 17. 09:03
 3/8 A kérdező kommentje:
2 éves
2012. okt. 17. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
A dokihoz vidd el mihamarabb, ami gyógyikát felír, meglehet, hogy annak segítségével péntekre már túl lesz a "nehezén", és akkor nyugodtabban tudtok utazni. Ha pedig akkorra sem javul az állapota, direkt jó hogy az orvos mielőbb látja!
2012. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvinném orvoshoz, lehet, hogy kapna gyógyszert, ha autóval mentek, szerintem nyugodtan mehettek. Busszal stb csak ha kényelmesen utazik a gyerek (betegen nyűgös). Csak nem árt (amúgy sem) tudni az ottani ügyelet telefonszámát.
2012. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kocsival szerintem is mehettek, ha nem lázas!

De azért ne legyél biztos benne,hogy nem jön helyre péntekig.

2012. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi havonta egyszer megyünk a nagyikhoz, szintén 300km, már egy hete náthás,most megyünk a 4napos hétvégére hozzájuk, nem halasztunk emiatt semmit, itthon is ugyanúgy beteg lenne. Persze ha végigüvöltené az utat mert nyomja a nátha, meggondolnám, de így nincs jelentősége.
2012. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs láza, VIDD KI AZ UDVARRA!!!!! Otthon csak a bacis levegőt szívja vissza, sokkal lassabban gyógyul!!
2012. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!