Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó tipp, praktika az...

Valami jó tipp, praktika az orrfújás megtanítására? 2,5 éves, és nem tudja kifújni az orrát, csak szívja vissza.

Figyelt kérdés
Porszívózom, de sokkal hatékonyabb lenne, ha kifújná, meg nem köhögne a visszacsorgó trutyitól.
2012. okt. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
10 perc alatt tanulta meg az unokám. Úgy kellett neki csinálni.hogy vett egy nagylevegőt és a száját befogta, így a levegőnek valahogy ki kellett jönni.
2012. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

hát kicsit korábban kellett volna elkezdeni,

az én kislányom is ennyi idős de ő már tudja fújni az orrát, persze mi is porszívózzuk, mert annyira erőteljesen nem tudja ,de kifújja magának,tudja hogy kell.

már elég régóta tanitgattuk neki,mikor 2 éves lett, vagy előbb.

időt kell szánni rá, mutatni neki hogy fújja ki,csak úgy a levegőbe fújjál vagy mit tudom én hátha megérti,..

2012. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy elkésve!

Valóban kell még porszívózni,mert nem tudja kifújni rendesen.

2012. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem most kezdtem tanítgatni és magyarázni neki. Van egy lányom is, ő 2 éves korára magától rájött, de valahogy a fiamat sehogy sem sikerül rávezetni, hogy az orrán fújjon egy nagyobbat.
2012. okt. 16. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, öt perc. Könnyű labda (ping pong) az asztalra, száj becsuk, egyik orr befog és fúj. Ha először megmozdul a labda, már tetszeni fog neki és rá is jött az ízére :-) zsepi készenlétben, mert jön minden! :-) üdv
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!